Yükleniyor...

Büyük Kripto Çöküşü Sırasında Alınabilecek En İyi 6 Kripto Para (Sponsorlu)

Kripto para, esas olarak uygulanabilir bir teknolojik gelişme alanı olarak blok zincirini çevreleyen belirsizlik nedeniyle değişken bir varlık sınıfıdır.

Buyuk Kripto Cokusu Sirasinda Alinabilecek En Iyi 6 Kripto Para Sponsorlu

Kripto para, esas olarak uygulanabilir bir teknolojik gelişme alanı olarak blok zincirini çevreleyen belirsizlik nedeniyle değişken bir varlık sınıfıdır. Boğa piyasaları ve ayı piyasaları olarak bilinen düzenli döngüler bulunur ve yatırımcılar günümüzde kendilerini büyük bir ayı döngüsünün ortasında bulurlar.

Bu düşüş anları, yatırımcılar için düşük duyarlılığı beraberinde getirebilse de, uzun vadeli yatırımlara dahil olmak için en iyi zamandır, çünkü tokenler genellikle düşük fiyatlıdır. Bu makalede, portföyünüzü önümüzdeki birkaç yıl içinde bazı büyük kazanımlara hazırlamak için satın alabileceğiniz en iyi 6 kripto parayı bulacaksınız.

1) Metacade (MCADE) – Büyüyen Play-to-Earn Oyun Salonu

Genel Bakış

Satın alınması gereken en iyi kripto para hiç şüphesiz Metacade. Platform, çok çeşitli farklı bilgisayar oyunlarını tek bir yerde sunan gelişmiş bir play-to-earn oyun platformu olmayı planlıyor. GameFi, eşsiz işlevleri ile büyümeye ve daha fazla oyuncuyu kendine çekmeye devam ederken, Metacade, özel bir blok zinciri oyuncuları topluluğu için hızla merkezi bir yer haline gelebilir.

Metacade, dünyanın en büyük zincir üstü oyun salonunu inşa etmenin yanı sıra sektör hakkında cezbedici bilgilerle GameFi meraklılarının ilgisini çekecek. Proje, kullanıcıların Web3 dünyasındaki en iyi play-to-earn platformları için en son ipuçları ve püf noktaları da dahil olmak üzere bu konuda bildiklerini paylaşarak ödüller kazanabilecekleri gelişmiş bir teşvik sistemine sahip.

Metacade ayrıca, 2024’ten sonra merkeziyetsiz otonom organizasyon (DAO) olmayı hedefleyerek zaman içinde topluluk tarafından yönetilmeyi planlıyor. Metacade, GameFi endüstrisinin geleceğini belirlemek için oyunculara daha fazla güç vererek zaman içinde son derece popüler hale gelecek ve geniş bir kullanıcı kitlesini kendine çekecek gibi görünüyor.

Tokenomics

Toplamda 2.000.000.000 MCADE tokeni mevcut. Bu miktarın %70’i, tüm kripto yatırımcılarının düşük fiyatlarla yatırım yapmak için eşit fırsatlara sahip olduğu adil bir lansman ön satış etkinliğinin parçası olarak serbest bırakıldı.

Neden MCADE satın almalı?

Metacade platformu, geniş bir potansiyel kullanıcı kitlesine gelişmiş play-to-earn özellikleri sunacak ve Web3’te şimdiden büyük ilgi görüyor. MCADE token ön satışı popüler hale geldi ve hala devam ediyor.

Yüksek potansiyelli bir projeye çok makul fiyatlarla dahil olabilecekleri böyle bir fırsat kripto yatırımcılarının karşısına nadiren çıkar. MCADE, token başına 0,008$’dan piyasaya sürüldü ve değeri önümüzdeki yıllarda 100 kata kadar artma potansiyeline sahip.

>>> MCADE ön satışına buradan katılabilirsiniz <<<

2) Tezos (XTZ) – Gelişmiş Blok Zinciri Teknolojisi

Genel Bakış

Tezos, akıllı sözleşmeleri ve merkeziyetsiz uygulamaları destekleyen merkeziyetsiz bir blok zinciridir. Tezos, proof-of-stake konsensüs algoritması kullanıyor, bu da XTZ sahiplerinin ağa katıldıkları için ödüller kazanabilecekleri anlamına geliyor. Tezos, token sahiplerinin protokol yükseltmelerinde oy kullanmasına da izin vererek zincir üstü yönetişim sunar.

Ağ, Tezos ağının güvenli ve istikrarlı olmasını sağlamaya yardımcı olan resmi bir doğrulama sistemi kullanır. Bu resmi doğrulama, Tezos’a hard fork olmadan yeni özelliklerin eklenmesine de izin veriyor. Tezos, yaygın olarak kullanılan merkeziyetsiz bir blok zinciri hizmetidir ve Premier Lig’de Manchester United ve Formula 1’de McLaren dahil olmak üzere bazı büyük spor kulüpleriyle ortaklıklar kurmuştur.

Tokenomics

Tezos’un toplam arzı 1 milyar XTZ’dir. Dolaşımda olan toplam Tezos bu rakamın %91’inden fazladır ve bu da ona deflasyonist ağ token ekonomisini sunar.

Neden XTZ satın almalı?

Tezos, zaman içinde gelişip büyüyebilen kolayca yükseltilebilir bir ağ sağlayarak, Bitcoin ve Ethereum gibi eski blok zinciri ağlarının üzerine eklemeyi hedefliyor. Tezos, gelişmiş akıllı sözleşmeleri desteklemenin yanı sıra güvenli ve ölçeklenebilir bir blok zinciri çözümü sunuyor, bu nedenle Aralık 2022’de satın alınabilecek en iyi kripto paralardan biri.

XTZ’nin fiyatı şu anda 1$’ın altında. Piyasa değerine göre en iyi 50 kripto paradan biridir ve kripto piyasaları genelinde düşüş eğiliminden döndükçe fiyatı önümüzdeki birkaç yıl içinde 10-50 kat artma potansiyeline sahiptir.

3) Cardano (ADA) – 1,000,000 TPS

Genel Bakış

Cardano, satın alınacak en iyi kriptolar listesinde 3 numarada yer alıyor. Tamamen açık kaynaklı, merkeziyetsiz bir açık blok zinciri ve kripto para projesidir. Ağ, daha önce geliştirilmiş herhangi bir protokolden daha gelişmiş özellikler sunmayı amaçladığından, akıllı sözleşmeleri ve merkeziyetsiz uygulamaların geliştirilmesini destekliyor.

Cardano, blok zincirinin teknolojinin önceki tekrarlayan projelerine çok daha ölçeklenebilir bir çözüm sunmasına izin veren bir proof-of-stake konsensüs mekanizması sunan ilk blok zincirlerinden biriydi.

Cardano son zamanlarda işlem hacmi açısından geride kalmış olsa da, proje, Hydra olarak bilinen ve saniyedeki işlem sayısını 250’den potansiyel olarak 1.000.000 TPS’ye çıkaracak, VISA’nın kapasitesinden neredeyse 50 kat daha yüksek olan bir yükseltme geliştiriyor.

Tokenomics

Cardano’nun toplam arzı 35.157.347.936 ADA’dır ve bu toplamın yaklaşık %98’i günümüzde dolaşımda bulunmaktadır.

Neden ADA satın almalı?

Hydra yükseltmesinin piyasaya sunulmasıyla Cardano, kripto para dünyasındaki en hızlı ve en ucuz blok zincirlerinden biri olacak. ADA tokeni, halihazırda piyasa değerine göre dokuzuncu en büyük token ve blok zinciri 1 milyon TPS’ye kadar işleyebildiğinde, daha da yüksek bir fiyat seviyesine ulaşabilir.

İyimser fiyat tahminleri, ADA’nın gelecekte 10$’ın üzerinde bir değere sahip olacağını gösteriyor, bu da mevcut seviyelerin 30 kat üzerinde bir fiyat artışını beraberinde getirecek.

4) Litecoin (LTC) – Dijital Gümüş

Genel Bakış

Litecoin, anlık, eşler arası ödemeleri kolaylaştırmak için blok zinciri teknolojisini kullanan merkeziyetsiz bir kripto para. Ayı piyasası sürerken satın almak için en iyi kriptolardan biri. Litecoin, 2011 yılında Bitcoin’e alternatif olarak geliştirildi ve o zamandan beri dünyanın en yaygın kullanılan kripto paralarından biri haline geldi. Litecoin, birçok yönden Bitcoin’e benziyor, ancak bazı önemli farklılıkları da var.

Litecoin, Bitcoin’den daha yüksek işlem hızlarına ve daha yüksek bir maksimum arza sahip. Her blokta daha fazla LTC tokeni üretiliyor ve daha düşük işletme maliyetine sahip olduğu için madenciler için daha erişilebilir. Bitcoin dijital altın olarak adlandırılırken, Litecoin dijital gümüş olarak adlandırılıyor.

Tokenomics

Toplamda 84.000.000 LTC tokeni bulunuyor ve bu toplamın %85’inden fazlası zaten üretilmiş durumda.

Neden LTC satın almalı?

Litecoin, daha fazla işlemi daha ucuz bir maliyetle gerçekleştirebildiği için, Bitcoin’in merkezindeki Katman 1’e göre daha ölçeklenebilir bir alternatiftir. İnsanlar LTC’yi internet üzerinden ulusal sınırlar fark etmeksizin yüksek hızlarda ve düşük maliyetle para göndermek için BTC’ye bir alternatif olarak kullanıyor.

2021’de LTC tokeni başına 413$’a ulaşan yüksek seviyelere ulaşan kripto yatırımcıları, LTC’nin mevcut fiyatlardan 10 kata kadar değer kazanmasını bekliyor.

5) Polygon (MATIC) – Ethereum’un Ölçeklenmesi

Genel Bakış

Polygon, blok zinciri alanında Ethereum’u ölçeklendirmeye odaklanan benzersiz bir projedir. Polygon, çok düşük işlem hızları ve maliyetleri sağlıyor ve büyük Web3 ekosisteminin endüstrinin geri kalanıyla uyumlu şekilde ölçeklenmesine yardımcı olabilir. Bu, Polygon’un önümüzdeki yıllarda değerinin artacağının öngörülmeisnin birincil nedeni olarak görülebilecek önemli bir işlevdir.

Polygon’un yerel tokeni MATIC, ağı besliyor. İşlemleri gerçekleştirmek, gas ücretlerini ödemek ve doğrulayıcılara token ödülleri vermek için kullanılıyor. MATIC stake eden kullanıcılar, işlemlerden elde edilen gelirlerin bir kısmını kazandığından, pasif gelir elde etmek için de stake edilebilir. MATIC stake edenler ayrıca ağın gelecekteki gelişimini şekillendirmek için yönetişim tekliflerine de oy verebilir.

Tokenomics

Toplamda 10.000.000.000 MATIC tokeni bulunuyor ve bu toplamın %87’sinden fazlası şu anda dolaşımda. MATIC’in çeşitli kullanım durumları vardır ve merkeziyetsiz uygulamalardan oluşan bir ekosistemde çok sayıda kullanıcıyı destekleyebilen bir ağın temeli.

Neden MATIC satın almalı?

Polygon ağı, Web3 dünyasındaki en gelişmiş GameFi projelerinden bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Ağ, GameFi için mükemmeldir, çünkü sanal ekonomiler çoğu play-to-earn oyununun temel özelliğidir. Buna ek önemli bir gereklilik, oyuncuların oyun oynarken çok sayıda blok zinciri işlemi yapmasını gerektirmesidir. Polygon, bu işlevi hızlı ve düşük maliyetli bir ekosistemde sunarak blok zinciri oyuncuları için oyun deneyimini iyileştiriyor.

Kripto para büyümeye devam ederken Polygon’un önemli bir rol oynaması bekleniyor. Ağ, Ethereum’u ölçeklediği için, tokenin şu anda düşük fiyatlı olduğunu gösteren benzersiz bir değer önermesine sahip. MATIC tokenlerinin değeri zaman içinde 20-50 kat artabilir. İşte tam da bu nedenle satın alınacak en iyi kripto para listesinde 5. sırada yer alıyor.

6) The Secret Order of Lumiiis (LUMIII) – Blok Zincirini Erişilebilir Yapıyor

Genel Bakış

The Secret Order of Lumiiis, Web3 dünyasında çok benzersiz bir projedir. The Secret Order of Lumiiis adlı eğlenceli ve etkileşimli bir TV programı oluşturarak genç nesiller için blok zinciri eğitim seviyesini yükseltmeyi hedefliyor.

TV programı, çizgi film karakterlerinin hayal dünyasında maceraya atıldığı ilgi çekici bir hikaye kullanarak çocukları eğitmeyi amaçlamaktadır. The Secret Order of Lumiiis, izleyicilerin programın animasyonlarına katıştırılmış gizli QR kodlarını bulabilmeleri bakımından etkileşimlidir. Bu QR kodlarını taramak, ücretsiz NFT’ler gibi ilginç dijital varlık ödülleri sağlayabilir.

Tokenomics

LUMIII bu projenin yerel tokenidir. Dolaşımdaki yaklaşık 505.000.000 LUMIII arzına sahip ve şu anki fiyatı 0,02$, yani piyasa değeri şu anda düşük, 10 milyon dolar seviyesinde duruyor.

Neden LUMIII satın almalı?

Proje lansmanı daha yeni yapıldı ve token 22 Eylül 2022’de piyasaya sürüldü. Şu anda çok düşük bir fiyatı var ve kolay erişilebilir eğitim yoluyla yeni nesil blok zinciri kullanıcılarını bünyesine katmayı amaçladığı için gelecekte güçlü bir yatırım olarak görülebilir. Uzmanlar, önümüzdeki birkaç yıl içinde token için büyük kazançlar öngörüyor, bu nedenle kripto çöküşü sırasında satın alınacak en iyi kriptolar listesinde 6. sırada yer alıyor.

Özet: Metacade, Uzun Vadeli Kazançlar İçin En İyi Görünüme Sahip

Metacade’in bu listede 1 numarada yer almasının bir nedeni var. MCADE tokeni, satış öncesi etkinliğine daha yeni başladı ve kripto piyasası genelinde çok fazla dikkat çekiyor. Projenin kendisi, zaman içinde büyüdükçe olağanüstü bir sayıda oyunsevere hizmet edebilir ve blok zinciri teknolojisi ile inşa edilen en büyük oyun salonu haline gelebilir.

MCADE tokeni ayrıca, Metacade platformundaki çok çeşitli kolay anlaşılır özellikler aracılığıyla oyunculara kripto kazanmak için kapsamlı fırsatlar verildiği için proje genelinde harika bir hizmet sunuyor. 

Token başına sadece 0,008$’lık ön satış fiyatıyla Metacade, önümüzdeki yıllarda büyük kazançlar getirebilecek büyük bir satın alma fırsatı gibi görünüyor. Kriptoda her zaman olduğu gibi, ne kadar erken satın alırsanız, getiri o kadar büyük olur ve bu proje kesinlikle er ya da geç girmek isteyeceğiniz bir proje.

MCADE ön satışına buradan katılabilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner