Yükleniyor...

Matrix AI Network Nedir? MAN Coin

Matrix AI Network, yapay zeka ve blokzincirini birleştiren açık kaynaklı, dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olarak tanımlanmaktadır.

Matrix AI Network

Matrix AI Network, yapay zeka ve blokzincirini birleştiren açık kaynaklı, dağıtılmış bir bilgi işlem platformu olarak tanımlanmaktadır.

Matrix AI Network Nedir, Nasıl Çalışır?

Blokzincirlerin hızını, esnekliğini, güvenliğini geliştirmeyi de amaçlayan Matrix AI Network, 2016 yılında kurulmuştur. 50 bin işlemi 1 saniyede destekleyebilen Matrix AI Network’ün, Hybrid PoS + PoW konsensüs mekanizması kullandığı belirtilmiştir. Konsensüs mekanizması, Markov Zinciri Monte Carlo (MCMC) hesaplamalarının kullanımı yoluyla katma değerli hesaplamayı kullanmaktadır. Akıllı Sözleşmeler, otomatik kodlama için Doğal Dil Programlama ve uyarlanabilir öğrenme tabanlı şablonları kullanılmaktadır.

Matrix AI Network projesinin, kanser teşhisinin hızını artırmak için Pekin Kanser Araştırma Hastanesi ile işbirliği yaptığı bildirilmiştir. Matrix AI, büyük ölçekli ticari uygulamaları destekleyecek hale gelebilmek için işlem hızını iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca Matrix AI Network, blockchain 3,0’a ait olarak tanımlanan bir çözüm oluşturmayı da hedeflemektedir. Matrix AI, doğrulamayı yöneten ve aynı zamanda güvenlik açıklarını tanımlayan AI tarafından desteklenen güvenlik sunmaktadır. Bu teknolojinin uyarlanabilirliğine dayalı olarak, güvenlik motoru, kusurları sürekli olarak tespit edebilecektir. Ek olarak zaman içinde topladığı geçmiş verilere dayalı olarak performansını iyileştirmeye çalışmaktadır.

MAN Coin nedir

MAN Coin Nedir?

Matrix AI Network’ün yerel kripto para birimi MAN coin’dir. MAN Coin, ağda gerçekleştirilen işlemler için ödemelerde kullanılmaktadır. Ayrıca MAN Coin, yapay zeka kullananlar olmak üzere, ağ üzerinde sunulan hizmetlere ve uygulamalara erişim için de kullanılmaktadır. Geliştiriciler, MAN Coin’i, Alipay’e benzeyen bir ödeme birimine dönüştürmeyi hedeflemektedir. Günlük kullanım için MAN Coin’in hazırlanması adına çalışmalar yapılmaktadır. MAN Coin’in avantajlarını sıralayacak olursak;

  • Sözleşme ağa adapte edilmeden önce hacker saldırıları oluşturmak için yapay zekanın kullanılmasını sağlamaktadır.
  • PoW ve PoS arasındaki fikir birliğine, 50000 tps işlem hızına ve maksimum 1.000.000 tps işlem hızına çıkabilen benzersiz bir performansa sahiptir.
  • Düşük programlama becerisine sahip kişiler için akıllı sözleşmeler oluşturmak için kolaylık sağlamaktadır.
  • Uyarlanabilir optimizasyon sayesinde kamu ve özel ağların entegrasyon kolaylığı sunmaktadır.

MAN Coin Nereden Ve Nasıl Alınır?

MAN Coin birçok kripto para borsalarında listelenmektedir. Bunlara örnek olarak; KuCoin, Huobi Global, Gate.io, PancakeSwap (V2), HitBTC verilebilir. MAN coin satın almak isteyen yatırımcılar öncelikle bu platformlardan birine üye olmalıdır. Üyelik işlemleri ve hesap oluşturma işlemlerinin ardından, kimlik doğrulanmalıdır. Bilgiler eksiksiz girildikten sonra, alım satım sayfası açılır. İstenilen miktarda MAN Coin satın alınır. Satın alınan MAN Coin’ler işlemlerde kullanılabilir ya da güvenli cüzdanlarda daha sonra kullanılmak üzere saklanabilir.

MAN Coin Fiyatı

Şu anda 1 Matrix AI Network 1.18 TL TL‘den işlem görüyor. Ayrıca 1 Matrix AI Network 0.036433 $ dolardır.

Matrix AI Network fiyatı son 24 saatte 18.98% değişim ile şu anda 1.18 TL TL‘den işlem görmektedir.

Son 24 saatteki Matrix AI Network hacmi 354,087 $ dolar ve kripto para biriminin piyasa değeri ise 16,045,600 $ dolardır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner