Yükleniyor...

Alien Worlds (TLM) Coin Nedir?

Alien Worlds (TLM) coin, metaverse ve NFT alanına odaklanmış blok zincir tabanlı bir oyundur.

Alien Worlds

Alien Worlds (TLM) coin, metaverse ve NFT alanına odaklanmış blok zincir tabanlı bir oyundur. Alien Worlds, Dacoco GmbH tarafından 2020 yılında piyasaya sürülmüştür. Platformun yerel coini TLM’dir.

Alien Worlds, Metaverse blokzincir tabanlı ve herkes için ücretsiz bir oyundur. Bunun yanı sıra oyun, Ethereum ve WAX gibi ağlarda da çalışmaktadır. Tüm ağ bakımı ve güncellemeleri WAX üzerinden gerçekleşmektedir. Alien Worlds, oyuncuların nadir bulunan bir kaynak olan Trillium (TLM) için mücadele ettiği bir NFT tabanlı bir metaverse oyunudur.

Oyun içerisinde toplamda altı gezegen bulunmaktadır. TLM’yi bir veya daha fazla gezegene yatırabilirsiniz. Oyuncular Alien Worlds’te, oyun stratejilerine yardımcı olmak için NFT’ler satın alabilir veya bir araya getirebilirler. Oyun içerisinde NFT’ler, araçlar, araziler ve avatarlar olabilir. NFT’ler, Alien Worlds’deki madencilik ve stake görevlerinizde size yardımcı olacak ve size daha fazla TLM kazandıracaktır. Her şey oyuncuların stratejisine bağlıdır.

TLM Coin sahipleri ekosistem hakkında yapılan oylamalarda söz sahibi olmaktadır. Oyuncular TLM coinlerini ekosistemdeki DAO’lara yatırabilirler. Platformda gerçekleştirilen işlemler sonucunda kullanıcıların çeşitli ödüller kazanmaları mümkündür.   Oyuncular madencilik ekipmanlarını güncelleyip yükselttikçe daha fazla Trilium madenciliği yapabilmektedir. Bu sayede daha fazla NFT bulabilirler. Şu anda oyuncuların oyunda bulup toplaması için 330’dan fazla farklı NFT mevcuttur.

TLM

TLM, oyun deneyimini geliştiren bir oyun içi kripto para birimi işlevi görmektedir. Ayrıca stake edilebilmektedir. TLM’nin bazı özellikleri şu şekildedir:

 • Oyuncular staking ile coin kazanabilmektedir.
 • Oyuncular gezegenlerin yönetimine katılmak için stake yapabilirler.
 • Oyun içi öğeler NFT olarak basılmaktadır. Oyuncuların TLM madenciliği yapmasına, savaşlara ve diğer Alien Worlds etkinliklerine katılmasına yardımcı olmaktadır.
 • TLM Coin, BSC, Ethereum ve WAX ​​arasında taşınabilmektedir.
 • Oyun içerisinde aktifliklerini devam ettiren oyuncular, coin ödülleri alabilirler.
 • Oyuncular, madencilik ve oyun içi görevler için kullanılmak üzere Binance Smart Chain (BSC) ve WAX ​​üzerinde NFT takas edebilirler.

Alien Worlds (TLM) birçok kripto para borsasında mevcuttur. Bunlar: Binance, Bybit, CoinTiger, Gate.io ve KuCoin gibi büyük ve popüler borsalardır.

Alien Worlds (TLM) Coin’in Avantaj ve Dezavantajları Nelerdir?

Alien Worlds’ün avantaj ve dezavantajları şu şekildedir:

Avantajları

 • En hızlı büyüyen ikinci NFT oyunudur.
 • P2E alanında başarılı projeler arasında gösterilmektedir. 
 • DApp oyunlarında ilk sırada yer almaktadır. 

Dezavantajları

 • TLM fiyatı piyasalarda sert inişler ve çıkışlar yaşamaktadır. 
 • Rakip projeler arasında gücünü kaybedebilir. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner