Yükleniyor...

BNB Fiyat Analizi – 14 Ocak 2023

2023 kripto para dünyasına yükselişlerle beraber geldi.

Kripto Ayi Piyasasinin Ortasinda Guclenen Bir BNB

2023 kripto para dünyasına yükselişlerle beraber geldi. Bu yükselişlerden arasında dikkat çekenlerden biri ise popüler altcoin’lerden olan BNB’de de yaşandı.

BNB CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 5,7 yükseliş kaydetti.

BNB Fiyat Analizi

BNB ilk olarak, Ethereum ağında ERC-20 token’ı olarak çıkarılmıştır. BNB Nisan 2019 tarihinde BNB Beacon Chain’in ve sonrasında Ethereum sanal makinesi destekli BNB Smart Chain’in kullanıma açılması ile kendi zincir yapısına kavuşmuştur. BNB coin Binance platformunun da yerel hizmet coini olarak da ön plana çıkmaktadır.

bnb
BNB’nin günlük grafiği

BNB’nin günlük grafiğine baktığımızda 400 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 262 dolara gerilediğini görebiliyoruz. BNB’de bir sonraki hedef 314 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 281dolara kadar geriletebilir.

Binance Coin fiyat analizi, önümüzdeki günlerde genel bir geri dönüş hareketinin sağlam olasılıklarıyla düşüş eğilimi gösteriyor. Ayılar piyasayı ele geçirdi. Boğalar kısa sürede karşılık veremezse, ayılar uzun vadede piyasayı yutacak. Bununla birlikte, ayılar büyük bir potansiyel gösterdiğinden, fiyat desteği kırarsa, piyasayı tamamen tüketme şansına sahip olabilirler. Ardından, piyasa dinamikleri boğaların lehine değişecektir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner