Yükleniyor...

BNB Fiyat Analizi – 14 Ocak 2023

2023 kripto para dünyasına yükselişlerle beraber geldi.

Kripto Ayi Piyasasinin Ortasinda Guclenen Bir BNB

2023 kripto para dünyasına yükselişlerle beraber geldi. Bu yükselişlerden arasında dikkat çekenlerden biri ise popüler altcoin’lerden olan BNB’de de yaşandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BNB CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 5,7 yükseliş kaydetti.

BNB Fiyat Analizi

BNB ilk olarak, Ethereum ağında ERC-20 token’ı olarak çıkarılmıştır. BNB Nisan 2019 tarihinde BNB Beacon Chain’in ve sonrasında Ethereum sanal makinesi destekli BNB Smart Chain’in kullanıma açılması ile kendi zincir yapısına kavuşmuştur. BNB coin Binance platformunun da yerel hizmet coini olarak da ön plana çıkmaktadır.

bnb
BNB’nin günlük grafiği

BNB’nin günlük grafiğine baktığımızda 400 dolar bölgesinden şiddetli bir şekilde 262 dolara gerilediğini görebiliyoruz. BNB’de bir sonraki hedef 314 dolar bölgesi olabilir. Bunun dışında bir düşüş senaryosunda da fiyat bizleri 281dolara kadar geriletebilir.

Binance Coin fiyat analizi, önümüzdeki günlerde genel bir geri dönüş hareketinin sağlam olasılıklarıyla düşüş eğilimi gösteriyor. Ayılar piyasayı ele geçirdi. Boğalar kısa sürede karşılık veremezse, ayılar uzun vadede piyasayı yutacak. Bununla birlikte, ayılar büyük bir potansiyel gösterdiğinden, fiyat desteği kırarsa, piyasayı tamamen tüketme şansına sahip olabilirler. Ardından, piyasa dinamikleri boğaların lehine değişecektir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x