Yükleniyor...

Justin Sun, DCG İle Yakından İlgileniyor

Tron Blockchain ağının kurucusu Justin Sun, zor durumdaki kripto kredi şirketi Genesis’in çatı şirketi olan Digital Currency Group’un (DCG) varlıklarını satın alabileceğini açıkladı.

justin sun dcg ile yakindan ilgileniyorefref

Tron Blockchain ağının kurucusu Justin Sun, zor durumdaki kripto kredi şirketi Genesis’in çatı şirketi olan Digital Currency Group’un (DCG) varlıklarını satın alabileceğini açıkladı. Sun, açıklamasında, DCG’nin varlıklarını satın almak için 1 milyar dolar teklif verebileceğini söyledi.

Justin Sun, DCG Varlıklarına 1 Milyar Dolara Kadar Harcama Yapabilir

Tron’un kurucusu Justin Sun’ın, Digital Currency Group varlıkları için 1 milyar dolar kadar harcamayı düşündüğü bildiriliyor. Sun, hangi varlıkları değerlendirdiğini belirtmezken, durumun değerlendirilmesine bağlı olarak 1 milyar dolara kadar harcamaya istekli olacağını söyledi.

justin sun dcg ile yakindan ilgileniyorsfdf

DCG’nin Genesis’in alacaklılarına olan 3 milyar dolarlık borcunu kapatmak için girişim portföyünün bir kısmını satmaya çalıştığını söyledi. Kripto kredi kuruluşu, FTX ve kripto para koruma fonu Three Arrows Capital’in çöküşünü gerekçe göstererek Kasım ayında kredi geri ödemelerini geçici olarak dondurdu. Şirket daha sonra fazladan fon sağlamadan olası bir iflas konusunda uyardı.

Genesis, Kasım 2022’de müşterilerin para çekme işlemlerini durdurdu ve kredi vermeyi dondurdu. Bununla birlikte şirket iflas başvurusundan kaçınmak için adımlar attığını söylemişti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner