Yükleniyor...

BNB’yi kapıda bekleyen tehlike: Çift haneleri görebilir!

Çeşitli problemler ile karşı karşıya kalan Binance, BNB'nin fiyat yapısıyla tehlike saçmaya başladı.

Binance stablecoin

Çeşitli problemler ile karşı karşıya kalan Binance, BNB‘nin fiyat yapısıyla tehlike saçmaya başladı.

Son zamanlarda personel ayrılıkları ile piyasayı sallayan Binance, yalnızca borsa genelinde değil, sektör bazında bir panik havası yarattı. Düzenleyici baskısı, teknik problemler ve üst düzey yetkililerin istifası gibi çeşitli sorunlar ile gündeme gelen kripto para borsası, bunlara ek olarak BNB fiyatıyla da gündeme geldi. 218 – 203 dolar aralığında işlem görmeye devam eden borsa token’ı, bu alanı aşağı kırdığı taktirde çift haneli rakamlara düşebilir.

bnb fiyat 1

75 dolara bir düşüş şaşırtmaz!

BNB’nin genel tablodaki fiyat yapısını incelemek için haftalık zaman dilimi, güzel veriler sunabilir. Önceki süreçlerde 203 – 218 dolar aralığını etkili bir destek bölgesi olarak kullanan borsanın token’ı, günümüze gelindiğine bu gücü kaybetmiş halde.

Haziran ayının ortasından bu yana kırmızı boyalı alanın civarında seyreden BNB, iki kez 203 dolara temas gerçekleştirdi. Bu temaslardan yeterli tepkinin alınamaması, BNB’deki olası bir krizi akılla getirdi.

Binance’in de bir süredir farklı problemler ile mücadele verdiğini düşünürsek eğer, 203 doların aşağı yönlü kırılımıyla birlikte sert bir satış baskısı görülebilir. Ayrıca teknik yapıda çok fazla fiyat boşluğu olmasından dolayı 75,6 dolara kadar bile düşüş bir söz konusu. BNB için takip edilebilecek destek seviyeleri sırasıyla 185,2 – 147,4 – 118,5 ve 75,6 dolardır.

Ekran Resmi 2023 09 15 11.25.07

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner