Yükleniyor...

Ethereum’daki aktif cüzdan sayısı neredeyse rekor kırdı!

Ethereum ağındaki aktif cüzdan sayısı 1,1 milyon yaklaşarak, tarihi rekoruna doğru ilerliyor.

Fotoram.io 11

Ethereum ağındaki aktif cüzdan sayısı 1,1 milyon yaklaşarak, tarihi rekoruna doğru ilerliyor.

Ethereum ağı, Çarşamba günü yapılan işlemlerdeki cüzdanların sayısında önemli bir artış yaşadı. Gönderici ve alıcı hacminin artmasıyla doğru orantılı olarak yükseliş yaşayan aktif cüzdan sayısı 1.089.893’e ulaşarak tüm zamanların en yüksek ikinci değerine geldi.

ethereum massive spike 2048x1291 1

Uzmanlar, olağandışı artışı değerlendirdi

Uzmanlar, Ethereum ağındaki faaliyetlerdeki bu sert artışını, ETH fiyatında potansiyel bir toparlanmaya işaret edebileceğini ve yatırımcılar için önemli bir kapitülasyon sinyali olabileceğini ifade etti. Ethereum ağında meydana gelen bu hızlı değişim, çeşitli kripto toplulukları tarafından bir karar süreci olarak betimleniyor.

Cüzdan aktivitesindeki bu tür artışlar genellikle kripto para piyasasındaki kritik fiyat iyileşmelerinden önce gerçekleşmiştir. Kullanıcılar ve yatırımcılar, zor süreçlerden geçerken Ethereum’un ağına artan katılım, ilk olarak negatif bir izlenim sunsa da arkasından yükseliş dönemini getirmiştir.

Kripto para piyasasının çok uzun bir süredir ayı sezonunda olduğunu düşünürsek, altcoin’lerin lideri tarafından gelen bu önemli istatistikler, süreç hakkında bilgi verici olabilir. Kripto endüstrisi tarafında çoğu veri yükseliş belirtileri sunsa da, dünya genelinde devam eden sıkılaşma politikası sektörü kısıtlamaya devam ediyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner