Yükleniyor...

BoA, Starbucks’ın Web3 Projesinde Başarı Görüyor

Bank of America (BoA), Starbucks'ın Web3 projesi olan Odyssey programının erken başarı belirtileri gösterdiğini söyledi.

Starbucks Web3 Dunyasina Giriyor

Bank of America (BoA), Starbucks’ın Web3 projesi olan Odyssey programının erken başarı belirtileri gösterdiğini söyledi.

Starbucks, Web3’e ilgi duyan şirketlerin arasında geliyor. Geçtiğimiz yıl Starbucks, NFT biçiminde dijital koleksiyon pulları satın alımına olanak sağlayan ödül programı Odyssey‘i tanıttı.

BoA, Starbucks’ın Web3 Girişiminin Başarılı Olacağına İnanıyor

Bank of America (BoA), Starbucks’ın sanal dünyada marka sadakatini artırmayı amaçlayan Starbucks Rewards’ın bir uzantısı olan Odyssey programının cesaret verici işaretler gördüğünü söyledi. 

Bank of America, Starbucks Rewards’ın sanal dünyada marka sadakatini genişletmeyi amaçlayan bir uzantısı olan Starbucks’ın Odyssey programının erken başarının cesaret verici işaretlerini gördüğünü söyledi.

starbucks bankacılar için tehdit mi

Sara Senatore liderliğindeki bir analist ekibi 28 Şubat tarihli bir notta Odyssey hakkında şunları yazdı: 

“Odyssey, sadakati işlemsel kökenlerinin ötesinde geliştirme yeteneği sağlıyor. Üyeler, etkileşimli yolculukları tamamlayarak (içecek satın almanın yanı sıra) Odyssey Puanları kazanabilecekleri gibi, bunları özel etkinliklere ve uluslararası gezilere erişim de dahil olmak üzere etkileşimli deneyimler için kullanabilirler.”

Aralık ayında Odyssey’in beta testini başlatan kahve şirketi, üyelerin kahve eğitimi ve Starbucks tarihi ile ilgili oyunlar, sanal turlar gibi etkileşimli yolculuklara katılmalarına ve ödüllerle değiştirilebilen Odyssey Puanları veya yolculuk damgası NFT’leri kazanmalarına olanak tanıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner