Yükleniyor...

Boğa bekleyen Arthur Hayes altcoin sepetini paylaştı

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, altcoin rallisinin yakında başlayacağını söyledi ve oluşturduğu sepeti paylaştı.

arthur hayes altcoin

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, altcoin rallisinin yakında başlayacağını söyledi ve oluşturduğu sepeti paylaştı.

BitMEX’in kurucusu ve kripto yatırımcısı Arthur Hayes, son blog yazısında beklentilerin altcoin’lere yöneldiğini ifade etti. Hayes, altcoin rallisinin her an başlayabileceğini düşünüyor. Ünlü ismin odağında ise kriptonun merkeziyetsiz tarafı yer aldı.

Kripto sektörünün popüler ismi, altcoin’lere yönelik detaylı bir analiz yayımladı. Hayes’in analizinde dYdX, GMX, Pendle, Krav, Elixir, Flare, Ethena ve Axelar yer aldı.

Arthur Hayes, kripto piyasasını irdeledi

BitMEX kurucusu Arthur Hayes, merkezi borsalardan merkeziyetsizliğe geçişin artacağını belirtti. Hayes, ilerleyen zamanlarda birçok altcoin ile ilgili detaylı inceleme yapacağını da dile getirdi.

Yaptığı çalışmaların başarılı olup olmadığını sosyal medyadan gelen yorumlar aracılığıyla anladığını dile getiren Hayes, önümüzdeki aylarda derinlemesine inceleyeceği projelerden bahsetti.

arthur hayes altcoin analizi

Hayes, önümüzdeki dönemde türev işlem hacminin merkezi borsalardan merkeziyetsiz tarafa kayacağını ifade etti. Bu yaklaşım ile dYdX, GMX ve muhtemel başka rakiplerin yükselişe geçebileceğini belirtti.

ETH staking’in ön plana çıkmasına da değinen Hayes, DeFi genelinde işlem hacmi artışının görüleceğini söyledi. Kripto uzmanı, bu yaklaşımı ile Pendle’yi öne çıkardı.

Merkeziyetsizliğin daha fazla öne çıkacağını belirten Hayes, Krav adlı kripto projesinin ürev işlem hacimlerinin güçlenmesinde rol alacağını söyledi.

Hayes, Elixir’in zincir üstü likiditenin ve piyasa yapıcıların etkisiyle zirveye oynayacağını düşünüyor. Ayrıca Hayes, zincir üstü Oracle’ların da öneminin artacağını belirtti. Zincir üstü Oracle projesi olarak Flare’ı ele aldı.

TradFi ve stablecoin’ler konusunda da bir atılım bekleyen kripto uzmanı, Ethena’yı öne sürdü. Ethena, Hayes’in güvendiği projelerden birisi oldu.

Genel anlamda merkeziyetsiz işlemlerin öne çıkacağını aktaran Hayes, Axelar’ın köprü kurmadan zincirler arası işlem yaptırma potansiyeliyle büyüyeceğini aktardı.

Hayes, merkeziyetsizlik üzerine oluşturduğu altcoin sepetinde, Axelar, Ethena, Flare, Elixir, Krav, Pendle, dYdX ve GMX’i tercih etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner