Yükleniyor...

Boğa Piyasasında Ripple’ın (XRP) İlk Fiyat Hedefi 0.5 Dolar mı? Analist Açıkladı

Ripple (XRP) fiyatı 0.

boga piyasasinda ripple in xrp ilk hedefi 0 5 dolar mi analist acikladi 3
  • Ripple (XRP) fiyatı 0.5 dolara yükselmeyi bekliyor.
  • Güçlü direnç şu anda 0.298 dolar seviyesinde yer alıyor.
  • Güçlü destek şu anda 0.275 dolar seviyesinde yer alıyor.

Cryptopolitan’ın aktardığına göre, TradingView analisti Strictly’nin fiyat tahmini, Ripple şirketinin kripto varlığı XRP’nin aşağıdaki grafikte vurgulanan Ichimoku bulutu içinde işlem görmeye devam etmesi halinde 0.5 dolar seviyesini aşacağını gösteriyor. XRP fiyatı, 16 Ocak’ta düşüş momentumuna devam ettikten sonra 17 Ocak’ta 0.275 dolar seviyesine doğru hareket etti.

xrp xrp fiyati 0 5 dolari mi hedefliyor analist acikladi 1
Kaynak: Cryptopolitan

Ripple (XRP), bir düşüş trendine girdikten kısa bir süre sonra 16 Ocak öğle saatlerinde 0.296 dolar seviyesinin üzerine çıktı. Fiyat, 17 Ocak’ta 0.275 dolar seviyesine geriledi ve yayın saati itibariyle 0.2763 dolar olarak fiyatlandı. XRP’nin 17 Ocak’ta şimdiye kadar yaklaştığı en düşük fiyat 0.275 dolar iken en yüksek fiyat 0.285 dolar oldu.

Teknikler satış pozisyonunda 13’ü gösterirken, 10 nötr ve 5 alış pozisyonu gösteriyor. İki tane alım sinyali gösteren osilatör bulunuyor. Hareketli ortalamalar, kripto para biriminin güçlü bir satışta olduğunu gösteriyor. 13’ü satış göstergesi, 1’i nötr ve 1’i satın alma göstergesi lehine.

4 saatlik zaman diliminde, alt Bollinger bandı XRP/USD paritesi için destek görevi görüyor. Bu, kripto para biriminin şu anda düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. XRP fiyatı, daha kısa zaman dilimlerinde daha fazla düşüş eğilimi görebilir.

XRP Fiyat Tahmini: Sırada Ne Var?

Trading View analisti, kripto para biriminin büyük bir yükselen kanalda olduğuna ve altcoin’in şu anda ana kanalın altına yakın işlem gördüğüne inanıyor. Analist, Ripple (XRP) fiyatının göreceli zaman çerçevesinde yükselebileceğini göstermek için haftalık bir Ichimoku bulutu kullandı.

xrp xrp fiyati 0 5 dolari mi hedefliyor analist acikladi 2
Kaynak: Strictly XRP Fiyat Tahmini, TradingView

Analiste göre haftalık mum bittiğinde XRP, Ichimoku bulutunun içinde kalmalı ve ana kanalın altından yaklaşık 0.23 dolar seviyelerinde destek almalıdır. XRP fiyat tahmini, kripto para biriminin analist tarafından dikkat çekilen yeşil alanı geçeceğini gösteriyor. Bu alan, XRP için daha yüksek seviyelerin kapısını kapısını açtığı için önemli görünüyor. Bununla birlikte, fiyat bu ana trend çizgisinin altına düşerse, XRP fiyatı sert bir düşüş yaşayabilir. Ancak, haftalık zaman diliminde yukarı yönlü kırılmayı başarır ve alanın üzerine çıkarsa, bir sonraki hedef 0.55 dolar aralığının üzerinde yer alıyor.

Analist Vince Prince, kripto para biriminin bir baş ve omuz formasyonunu tamamladığına ve analistin fiyatın 0.275 dolar aralığına düşmesini beklediğine ve düşüşün 17 Aralık’ta gerçekleştiğine inanıyor. Altcoin’in H&S (baş ve omuz) hedeflerine 15 Ocak’ta ulaşılmışken, ikinci fiyat reddi 17 Ocak’ta gerçekleşti.

Ripple (XRP) fiyat tahminine göre, kripto para birimi 0.285 ila 0.29 ABD doları aralığındaki azalan direnç çizgisine doğru bir geri dönüş arayacak, altcoin bu direnci tekrar test ettiğinde, analist fiyatın direnç boyunca yükseliş eğilimi göstermesini bekliyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner