Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Büyük Ethereum (ETH) Yatırımcısı 450.000 Dolar Değerinde Kripto Para Dağıtacak! İşte Nedeni

Büyük Ethereum (ETH) Yatırımcısı 450.000 Dolar Değerinde Kripto Para Dağıtacak! İşte Nedeni

ABONE OL:google-news

Sektörde, sahip olduğu ERC20 token hazinesiyle bilinen yüksek cirolu bir Ethereum (ETH) trader’ı, yüz binlerce dolar değerinde kripto para dağıtmayı hedefliyor.

Bir Daily Hodl haberine göre, 0x_b1 olarak bilinen anonim trader, neden merkeziyetsiz finans (DeFi) topluluğuna dağıtım yapmayı planladığını açıklıyor:

 

“İnsanlar olmadan, DeFi olmaz.

DeFi halkının şampiyonları olarak bizler, gerçek DeFi yılı, Öküz yılı (Çin takvimine göre) ve 0x_b1 yılı olan 2021’in açılışını bir dizi yarışma ile duyuruyoruz.

Minnettarlıkla,

Oyun başlasın!”

Trader katılımcıların, yatırımcının KeeperDAO (ROOK), YF Link (YFL), yAxis (YAX), merkeziyetsiz borsa Uniswap (UNI), Uniswap’ın rakibi 1inch ve Bagder DAO’nun DIGG’i dahil olmak üzere çeşitli DeFi platformlarına katılımını kutlayan NFT’ler oluşturacakları bir yarışma başlatıyor.

0x_b1, yarışmada 150.000 dolar değerinde token veriyor.

Ethereum balinası ayrıca, Linkswap YFL/ETH likidite havuzu teşvikini bir buçuk ay daha uzatmak için 378.580 dolar değerinde 500 YFL token dağıtacak. 0x_b1, dağıtımın mevcut YFL/ETH ödüllerinin neredeyse iki katına karşılık geldiğini belirtiyor.

Trader ayrıca projenin Metavault Strategies Hackathon ödül havuzunu artırmak için 58.400 dolar değerinde 5.000 YAX token’ı veriyor.

0x_b1, Badger DAO DIGG airdrop’unun yarısını üç geliştiriciye de dağıtacak.

0x_b1, toplamda tam değeri şu anda bilinmediği için DIGG airdrop dağıtımı hariç olmak üzere, DeFi varlıklarında yaklaşık 450.000 dolar değerinde kripto para dağıtmış olacak.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar