Yükleniyor...

Boğaziçi Üniversitesi ve Paribu, Blokzincir Eğitimi Başlatıyor

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu’nun blokzincir ekosistemine eğitim ve proje destekleriyle katkıda bulunmak üzere hayata geçirdiği Paribu Hub, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlediği “Blokzincir Eğitimi” ile  eğitim iş birliklerini genişletmeye devam ediyor.

Paribu 1

Türkiye’nin lider kripto para işlem platformu Paribu’nun blokzincir ekosistemine eğitim ve proje destekleriyle katkıda bulunmak üzere hayata geçirdiği Paribu Hub, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlediği “Blokzincir Eğitimi” ile  eğitim iş birliklerini genişletmeye devam ediyor. Paribu’nun katılımcıların yarısına burs vereceği eğitimler için son başvuru tarihi 22 Mart 2021. 

Paribu Danışma Kurulu Üyesi Cemil Şinasi Türün ile Boğaziçi Üniversitesi’nden Prof. Dr. Ceylan Onay Şahin ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aslı Sencer’in eğitim vereceği, 3-24 Nisan 2021 tarihleri arasında gerçekleşecek programda; “Blokzincir nedir?”, “Para sistemleri ve blokzincir ilişkisi”, “Blokzincir ile yatırım ilişkisi” konu başlıkları ele alınacak. Katılımcılar eğitimlerde blokzincirin teknik olarak nasıl işlediği hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecek. Paribu Hubve Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi iş birliğiyle düzenlenen “Blokzincir Eğitimi”aynı zamanda katılımcılarına Ethereum örneğinde blokzincir pratiği yapabilme imkânı da sunacak.

Paribu’nun blockzincir konusunda kendini geliştirmek isteyen katılımcılara burs imkânı sağlayarak destek verdiği programın sonunda, katılımcılara Boğaziçi Üniversitesi onaylı “Katılım” ve “Başarı” belgeleri verilecek. 

Paribu Hub Eğitim İş Birliklerini Sürdürüyor

Blokzincir alanında kendini yetiştirmek isteyenler için iş birlikleriyle sertifikalı eğitimler düzenleyen Paribu Hub çalışmalarına bir dizi çalışmayla devam ediyor.

Paribu Hub bünyesinde devam eden eğitimler arasında Kadir Has Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Akademisi iş birliğiyle gerçekleştirilen “Blockchain Geliştirici Sertifika Programı” ve Devrim Danyal Akademi iş birliğiyle düzenlenen “Para Tarihçesi ve Kripto Para Temelleri” eğitimleri yer alıyor. 

Paribu Hub hakkında daha detaylı bilgi için www.paribu.com/hub adresini ziyaret edebilirsiniz.

Paribu Hakkında

2017 yılında Yasin Oral’ın öncülüğünde kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. 2 milyonu aşkın kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner