Yükleniyor...

Bone ShibaSwap (BONE) için hareketli saatler başladı!

Son 2 ayda yüzde 60'a yakın değer kaybeden Bone ShibaSwap (BONE), önemli bir destek seviyesine temas ederek yükselişe geçti.

Fotoram.io 20

Son 2 ayda yüzde 60’a yakın değer kaybeden Bone ShibaSwap (BONE), önemli bir destek seviyesine temas ederek yükselişe geçti.

Ağustos’un ortasından bu yana çok ciddi bir oranda değer kaybeden BONE, rotasını yukarı çevirdi. Geniş zaman diliminde önemli bir destek noktasından seken memecoin, 0,82 dolara doğru yola çıkmış görünüyor. SHIB ekosisteminin ön plana çıkan coin’lerinden olan BONE, rüzgarını arkasına aldığı zaman boğa koşusunu tetikleyebilir gibi görünüyor.

Popüler memecoin için nefesler tutuldu!

Son zamanların en düşük seviyesine gelen BONE, biraz da olsa tepki alabilidi. 0,737 dolara gelen memecoin, 0,82 doları aştığı zaman hedefleyebileceği seviyeler sırasıyla 0,931 – 1,019 ve 1,17 dolar olacaktır. 1,17 dolara ulaşması halinde, güncel fiyatından yüzde 59,37 oranında bir yükseliş sergilemiş olacak.

BONE’deki teknik yapı kadar önemli olan bir diğer faktör ise, Shiba ekosistemidir. BONE bazında olumlu bir haber, Shiba Inu’nun patlama yapması veya ekosistemin ön plana çıkması, haliyle BONE için itici güç olacaktır. Bundan dolayı, temel analiz kadar teknik analizin de takibi kritik bir öneme sahip.

Ekran Resmi 2023 10 18 15.57.28

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner