Bone ShibaSwap (BONE) için hareketli saatler başladı! • Coinkolik
Yükleniyor...

Bone ShibaSwap (BONE) için hareketli saatler başladı!

Son 2 ayda yüzde 60'a yakın değer kaybeden Bone ShibaSwap (BONE), önemli bir destek seviyesine temas ederek yükselişe geçti.

Fotoram.io 20

Son 2 ayda yüzde 60’a yakın değer kaybeden Bone ShibaSwap (BONE), önemli bir destek seviyesine temas ederek yükselişe geçti.

Ağustos’un ortasından bu yana çok ciddi bir oranda değer kaybeden BONE, rotasını yukarı çevirdi. Geniş zaman diliminde önemli bir destek noktasından seken memecoin, 0,82 dolara doğru yola çıkmış görünüyor. SHIB ekosisteminin ön plana çıkan coin’lerinden olan BONE, rüzgarını arkasına aldığı zaman boğa koşusunu tetikleyebilir gibi görünüyor.

Popüler memecoin için nefesler tutuldu!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Son zamanların en düşük seviyesine gelen BONE, biraz da olsa tepki alabilidi. 0,737 dolara gelen memecoin, 0,82 doları aştığı zaman hedefleyebileceği seviyeler sırasıyla 0,931 – 1,019 ve 1,17 dolar olacaktır. 1,17 dolara ulaşması halinde, güncel fiyatından yüzde 59,37 oranında bir yükseliş sergilemiş olacak.

BONE’deki teknik yapı kadar önemli olan bir diğer faktör ise, Shiba ekosistemidir. BONE bazında olumlu bir haber, Shiba Inu’nun patlama yapması veya ekosistemin ön plana çıkması, haliyle BONE için itici güç olacaktır. Bundan dolayı, temel analiz kadar teknik analizin de takibi kritik bir öneme sahip.

Ekran Resmi 2023 10 18 15.57.28

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x