Yükleniyor...

ETH balinaları SHIB’e sıçradı: Yüzde 209 artış!

Shiba Inu yakım verilerine göre, popüler token'ın günlük yakım sayısında yüzde 209'luk ani bir artış olduğunu bildirdi.

Shiba Inu 2

Shiba Inu yakım verilerine göre, popüler token’ın günlük yakım sayısında yüzde 209’luk ani bir artış olduğunu bildirdi. Kayıtlara göre, yapılan büyük bir işlem sonucunda 27 milyon 448 bin 699 adet SHIB yakılarak günlük yakma sayısı 39 milyona çıkarıldı.

Bununla birlikte, SHIB yanıklarındaki ilerleme henüz fiyat hareketi çizelgelerinde kendini göstermedi. CoinGecko’ya göre, haber yazıldığı sırada SHIB 0,00000688 dolardan işlem görüyor. Bu rakam token’ın 0,000007 dolarlık birleşik direnç bariyerinin altına kayarken, SHIB’in 14-16 Ekim 2023 tarihleri arasında kaydettiği hafif kazançlardan bir geri dönüşe işaret ediyor.

ETH balinaları SHIB’e sıçradı

Ethereum’daki en büyük kripto balinaları ise düzensiz SHIB fiyat hareketini bir satın alma fırsatı olarak değerlendirdi. Örnek vermek gerekirse, uykudaki bir kripto balinası 4,575 trilyon Shiba Inu token’ını tanımlanamayan birkaç kripto cüzdanı arasında hareket ettirdi.

Balina davranışı izleme sistemi Whale Alert bu hareketi fark etti ve X’te takipçiler tarafından takdir gördü. Çünkü yükselen balina aktivitesi genellikle bir yükseliş geçişinin başlangıcı olarak görülür.

Bununla birlikte, dinamik balina aktivitesi diğer önemli rakamlarda da belirgindir – kripto balina girişleri geçen haftadan bu yana yüzde 1201 oranında artarken, çıkışlar aynı dönemde yüzde 28,62 oranında yavaşlayarak popüler memecoin’e olan balina güveninin arttığını vurgulamaktadır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner