Yükleniyor...

Bored Apes Yaratıcısı Yuga Labs, CryptoPunks ve Meebits’in Haklarını Satın Aldı

Popüler #NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club'ın yaratıcısı olan Yuga Labs, önde gelen NFT koleksiyonları CryptoPunks ve Meebits’in haklarını satın aldı.

bored apes yaraticisi yuga labs cryptopunks ve meebitsin haklarini satin aldi

Popüler #NFT koleksiyonu Bored Ape Yacht Club’ın yaratıcısı olan Yuga Labs, önde gelen NFT koleksiyonları CryptoPunks ve Meebits’in haklarını satın aldı.

Yuga Labs, Cuma günü bir açıklama yaptı. Söz konusu açıklamada şirket, CryptoPunks ve Meebits’in haklarını yaratıcısı Larva Labs’ten satın aldığını duyurdu. Konu hakkında yapılan açıklamamada şu ifadeler kullanıldı:

“Bu hakları devrederek, CryptoPunks ve Meebits’i web3 değerleriyle daha da uyumlu hale getiriyoruz ve çok çeşitli üçüncü taraf geliştiricilerin ve topluluk yaratıcılarının CryptoPunks ve Meebits’i web3 projelerine dahil etmelerini bekliyoruz. Onların yanı sıra, genel bir marka inşa edeceğiz.”

Şirket ayrıca ilk yapacakları şeyin, NFT sahiplerine tam ticari haklar vermek olduğunu belirtti. Diğer bir deyişle CryptoPunks ve Meebits sahipleri, Yuga Labs’ın mevcut koleksiyonlarının sahipleriyle aynı haklara sahip olacak gibi görünüyor. Şirket şu anda CryptoPunks ve Meebits sahipleri için yeni şartlar ve koşullar hazırlamak için hukuk ekibiyle birlikte çalıştığını kaydetti.

Söz konusu koleksiyonlar, en popüler NFT koleksiyonlarını temsil ediyor. OpenSea sıralamasında CryptoPunks ikinci, Meebits üçüncü sırada yer alırken; Bored Ape ise dördüncü sırada bulunuyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner