Yükleniyor...

Boris Johnson’ın Kardeşi, Binance’in Yan Kuruluşundaki Görevinden Ayrıldı

Boris Johnson'ın kardeşi Joseph Edmund Johnson, Binance'in yan kuruluşu Bifinity'deki görevinden istifa etti.

boris johnsonin

Boris Johnson’ın kardeşi Joseph Edmund Johnson, Binance’in yan kuruluşu Bifinity’deki görevinden istifa etti.

Telegraph haberine göre göre Birleşik Krallık’ın eski başbakanı Boris Johnson’ın kardeş Edmund Johson danışmanlık görevinden ayrıldı.

Boris Johnson’ın Kardeşi, Bifinity’den Ayrıldı

Joseph Johnson, bu yılın Mart ayında kurulan Binance merkezli ödeme teknolojisi şirketi Bifinity’nin danışmanıydı. Habere göre Eylül ayından bu yana bu pozisyonda yer alan Johnson, Binance’in artan şeffaflık taleplerini gerekçe göstererek istifa etti.

Birleşik Krallık regülatörleri, Binance’in bu yılın Haziran ayında finansal hizmet vermesini yasakladı. Ülkenin bir mali izleme kurumu olan FCA, borsanın Birleşik Krallık’ta düzenlenmiş hizmetleri yürütme yetkisine sahip olmadığını dile getirdi. Binance, geçtiğimiz Kasım ayında düzenleyici lisans alabilmek için faaliyete geçti.

Bununla birlikte Binance borsasının CEO’su Changpeng Zhao, şirketin “dönüştürülecek varlıkları” olduğunu ve kendilerinin hiçbir kredisi veya borcu olmadığını ifade ederek, şirketin mali durumunu savundu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner