Yükleniyor...

Borsa Dışı En İyi 10 Ethereum Balinası, En İyi Borsa Cüzdanlarından Çok Daha Fazla ETH Tutuyor

Popüler veri sağlayıcısı Santiment, kripto para borsalarıyla ilgili olmayan en büyük cüzdanların, borsalara dayalı ilk 10 cüzdandan yaklaşık 8 kat daha fazla Ethereum (ETH) tuttuğunu tweetledi.

eth balinasi

Popüler veri sağlayıcısı Santiment, kripto para borsalarıyla ilgili olmayan en büyük cüzdanların, borsalara dayalı ilk 10 cüzdandan yaklaşık 8 kat daha fazla Ethereum (ETH) tuttuğunu tweetledi.

Analitik şirketi, son tweetinde ayrıntıları paylaştı. Santiment analiz ekibi, borsa dışı en büyük 10 Ethereum cüzdanının, merkezi borsalarda ETH tutan en büyük 10 adresten çok daha fazla Ethereum tutmaya devam ettiğini belirtti. En iyi 10 borsa dışı cüzdan tarafından depolanan ETH miktarı, kripto borsalarında ilk 10 cüzdan tarafından tutulan 3,82 milyona kıyasla 24,78 milyon token’a eşit.

Analistler, bu büyük borsa dışı cüzdanların, Haziran 2016’da ulaşılan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 26.63 milyonu neredeyse yakaladığını belirtiyor. Bu yılın Eylül ayında, ilk 10 balina cüzdanı, başka bir büyük satın almanın ardından dolaşımdaki tüm Ethereum’un %21,38’ini elinde tuttu.

Three Arrows Capital 14.833 ETH Aldı

Bugün daha önce bildirildiği üzere, kripto milyarderi Zhu Su’nun önderlik ettiği büyük kripto para hedge fonu Three Arrows Capital, en büyük iki borsa olan Binance ve Coinbase’den 14.833 ETH alımı yaptı.

Bu Ether miktarı yaklaşık 56 milyon dolara eşittir. Görünüşe göre fon, mevcut düşüşte ETH satın almaya karar verdi.

Bu yılın Kasım ayının sonlarında Zhu Su, daha önce ikinci en büyük kripto para birimini desteklemesine rağmen Ethereum’u terk ettiğini söyleyen bir dizi tweet yayınlamıştı. Bu nedenle bu alım kripto para topluluğu arasında şaşkınlık yarattı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner