Yükleniyor...

Dapper Labs ve Genies Yeni NFT Platformu Oluşturdu

Bugün Dapper Labs, Genies iş birliğiyle oluşturulan yeni NFT platformu The Warehouse'u tanıttı.

dapper labs NFT

Bugün Dapper Labs, Genies iş birliğiyle oluşturulan yeni NFT platformu The Warehouse’u tanıttı.

CryptoKitties ve NBA Top Shot ile büyük bir popülerlik kazanan Dapper Labs, Ağustos ayında odağına ünlü isimleri alan 3D avatar platformu olan Genies ile iş birliği yaptığını duyurmuştu. Şirket bugün, Genies iş birliğiyle oluşturulan yeni NFT platformu The Warehouse’u tanıttı.

Dapper Labs ve Genies İş Birliğinde Yeni NFT Platformu: The Warehouse

Kullanıcıların bir çizgi film karakterine benzeyen 3 boyutlu avatarlarını, ayakkabı ve çanta gibi aksesuarlarla kişiselleştirmesini sağlayan The Warehouse platformundaki, bu aksesuarlar Dapper’ın Flow blok zincirine dayalı oluşturuluyor.

genesis nft

The Warehouse platformu, önümüzdeki aylarda kademeli olarak kitlelere ulaşacak bugün yalnızca davetli kullanıcılardan oluşan küçük bir ağ ile kullanıma sunulacak.

The Warehouse platformunda sunulan aksesuarlar 20 dolardan az ücretlerle kullanıcılarla buluşuyor.

Flow blok zincirine dayalı olan The Warehouse, Flow’un sağladığı düşük işlem ücretleri, yüksek işlem hacmi ve kredi kartı oluşturma gibi imkanlar, platformdaki üretim sürecini de etkileyecek gibi duruyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner