Yükleniyor...

Borsalardan Bitcoin (BTC) Çıkışı Artıyor

Büyük borsaların Bitcoin (BTC) bakiyeleri sekiz ayın en düşük seviyesine ulaştı, bu da görünürde balina hareketi olmadığı anlamına geliyor.

bitcoin

Büyük borsaların Bitcoin (BTC) bakiyeleri sekiz ayın en düşük seviyesine ulaştı, bu da görünürde balina hareketi olmadığı anlamına geliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Glassnode tarafından sağlanan verilere göre, Bitcoin (BTC) sahipleri aktif olarak borsalardan para çekiyorlar. Bu, BTC’nin olası bir ralliden önce başka bir birikim aşamasının ortasında olabileceğini gösterir.

Büyük borsalardan BTC çıkışları 18 Mart’tan beri artıyor. Sonuç olarak, Bitcoin bakiyeleri sekiz ayın en düşük seviyesine ulaştı. Kripto endüstrisini dehşete düşüren 12 Mart çöküşünün eşiğinde ise durum tamamen tersiydi. Yüzde 48 düşüşten dört gün önce, girişlerde hızlı bir artış oldu. Takip edenler için bu, balinaların büyük miktarda dump yapmaya hazır olduklarını anlatan bir işaretti.

Bitcoin

Büyük borsalardan kripto para çıkışı da bazı yatırımcıların sadece iki ay öncesine göre daha güçlü görünen merkezi borsalara olan inancını kaybettiğini gösterebilir. LongHash raporuna göre, Coinbase’in Ocak ayının sonunda soğuk cüzdanlarında yaklaşık 1 milyon BTC vardı.

Kripto borsalarının hakimiyetine rağmen, üçüncü taraflara para emanet etmek parasal egemenlik fikrine aykırı. Bu nedenle, Proof of Keys Lideri Trace Mayer, BTC sahiplerini madeni paralarının kontrolünü ele geçirmeye çağırıyor.


Üyelik
Bildir
guest

1 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
Sırrı
Sırrı
2 yıl önce

ben de güvenmiyorum borsalara

0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x