Yükleniyor...

Bozcaada Caz Festivali, bu yıl da Paribu’nun ana sponsorluğunda gerçekleşecek

Paribu, kültür sanat alanındaki destek ve iş birlikleri kapsamında bu yıl da Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi.

Paribu BozcaadaCazFest KV 1280x720 1

Paribu, kültür sanat alanındaki destek ve iş birlikleri kapsamında bu yıl da Bozcaada Caz Festivali’nin ana sponsorluğunu üstlendi. 8-10 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek olan festival, 7’nci kez sanatseverlerle buluşacak. 2021 yılından bu yana festivale destek veren ve ikinci kez festivalin ana sponsorluğunu üstlenen Paribu, “Cazın Rotası Caz Adası” söylemiyle hazırladığı kampanya filmini yayınladı.

Bu yılın teması: Oyun

Her yıl farklı bir tema çerçevesinde düzenlenen, farklı disiplinlerin buluştuğu Bozcaada Caz Festivali’nin bu yılki teması “oyun”. Yerli ve yabancı müzisyenlerin sahne alacağı festivalde, oyun teması kapsamında birbirinden farklı atölyeler ve etkinlikler de gerçekleşecek.

Festivalde sahne alacak sanatçılar arasında; ödüllü saksafoncu Nubya Garcia, Güney Fransa’nın tınılarını elektronik müzikle buluşturan Kazy Lambist, İsrailli müzisyen Avishai Cohen, Teis Semey, Big Vicious, Türkiye’de caz davulunun öncülerinden Ferit Odman, Meral Polat Trio ve Bozcaada Ensemble gibi isimler yer alıyor.

Paribu da farklı jenerasyondan sanatçı ve sanatseverleri bir araya getiren Bozcaada Caz Festivali boyunca geçtiğimiz yıl olduğu gibi pop-up konserlere ev sahipliği yapacak. Ayrıca, sürpriz ödüllü oyun ve atölyeler de düzenleyecek. Festivalin programı hakkında detaylı bilgi ve bilet almak için Bozcaada Caz Festivali’nin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner