Yükleniyor...

BRC20 furyası yatırımcıları zengin etti: Sırada DRC20’ler olabilir!

BRC20'lerin son zamanlardaki inanılmaz fiyat artışları, DRC20 için olası bir trend başlangıcını ateşleyebilir.

Fotoram.io 103

BRC20‘lerin son zamanlardaki inanılmaz fiyat artışları, DRC20 için olası bir trend başlangıcını ateşleyebilir.

Ordi’nin (ORDI) liderliğinde neredeyse bütün BRC20‘lerin çok büyük bir yükseliş kaydetmesi, bu trendi önceden yakalayan kripto para yatırımcılarına güzel kazanç fırsatları sağladı. Bu taraftaki ilgi ve alakayı gören borsalar ise boş durmadı. Özellikle de Binance’in arka arkaya BRC20 projelerini listelemesi, ilgili paritelerin yatırımcılarını zengin etti diyebiliriz. Fakat, BRC20 fiyatlarının günden güne şişiyor olması ve çok büyük bir çılgınlığa ulaşması, akıllara soru işaretlerini de getirmedi değil.

BRC20’nin en büyük rakiplerinden olan DRC20 bu etapta karşımıza çıkıyor. DRC-20, Ethereum’daki ERC-20 standardına benzer bir yapıya sahip olan ve Dogecoin ağı üzerinde bir token standartıdır. Bitcoin ağının yavaş işlem hızı ve yüksek maliyet sorunlarına alternatif bir çözüm sunar. Hem hizmet kolaylığı sağlaması hem de Dogecoin gibi etkiye sahip olmasından olayı BRC20’ler sıradaki trendin sahibi olacak gibi duruyor.

DRC20’lerden pozitif sinyaller geliyor!

DRC20’lerin popüler platformu Unielon’dan alınan veriler doğrultusunda, son günlerde yatırımcı sayısında kayda değer bir artış oldu. Önceki aylarda “miner” işlemi henüz dolmayan pariteler, DRC20’lerin ön plana çıkmasıyla limitini doldurdu. Platformun yerel BRC20’si ve aynı zamanda swap işlemi gerçekleştirmeye yarayan UNIX kısa sürede yüzde 50’ye yakın bir artı sergiledi.

UNIX kadar ilgi gören diğer BRC20 projeleri ise CARDI, LIKE, CZZ, DWAR ve WOW oldu. Gün geçtikçe yatırımcı sayısını artıran bu projeler, aynı zamanda X’te de trend haline geldi. Projelerle ilgili hashtag’ler açılıp, yatırımcılar arasında fikir alışverişleri başladı. BRC20’nin doruk noktasına doğru ilerlediğini ele alırsak, yeni trendin DRC20 olabileceğine dair sinyaller de böylelikle güçlenecektir.

Ekran Resmi 2023 12 15 17.01.51

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner