Yükleniyor...

BSC Balinaları, Dogecoin’e Yönelmiş Durumda

Whale Stats'ın verilerine göre BSC balinaları, Dogecoin'e yönelmiş durumda.

dogecoin 2

Whale Stats’ın verilerine göre BSC balinaları, Dogecoin’e yönelmiş durumda.

Ethereum, BNB Chain (önceki adıyla BSC) ve Polygon gibi zincirlere odaklanan WhaleStats’ın verilerine göre kripto balinaları, Dogecoin’in peşine düşmüş durumda.

BSC Balinaları Dogecoin’e İlgi Gösteriyor

Whale Stats’a göre Dogecoin, BNB Chain’deki akıllı sözleşme aktivitesine göre en çok kullanan 10 kripto para arasında yer almış durumda.

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve Ethereum önemli oranlarda düşerken benzer bir biçimde meme token Dogecoin de yaklaşık %25 oranında değer kaybı yaşadı.

Dogecoin, yazı kaleme alındığı sırada CoinMarketCap verilerine göre son 24 saatte yaklaşık %4’lük bir düşüşle 0.06686 dolar üzerinden işlem görüyor.

Dogecoin Benimsemesi Artıyor

En popüler meme token’ın benimsenmesi her geçen gün artıyor. İsviçre merkezi saat şirketi Hublot, Uber Eats ve Tag Heuer gibi şirketler varlığı benimsediklerini duyurdu.

Ödeme işlemcisi BitPay, birçok şirkete DOGE ile ödeme almasına olanak sağlıyor. Ayrıca bir diğer meme token Shiba Inu için de aynı hizmeti sağlıyor.

Robinhood’un DOGE arzının %29,99’unu elinde tuttuğunu hatırlatmakta da fayda var.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner