Yükleniyor...

Bored Ape Fiyatı, Son 8 Ayın En Düşük Seviyesinde Yer Alıyor

Bored Ape NFT'lerinin taban fiyatı, Ocak 2022'den beri en düşük seviyeye geriledi.

ape 2

Bored Ape NFT’lerinin taban fiyatı, Ocak 2022’den beri en düşük seviyeye geriledi.

Bored Ape NFT koleksiyonu, kripto para sektörü gibi zorlu bir süreçten geçiyor. NFT’ler şu anda genel olarak 67 ETh fiyatından alıcı buluyor. Bu, Ocak 2022’den beri görülmemiş bir durum.

OpenSea platformunda da NFT ile ilgili büyük bir tasfiye korkusu yaşanması, fiyatların düşmesinin sebepleri arasında yer alıyor.

NFT’ler kripto paraların aksine NFT’lerin satılmak istenilen en düşük değerine göre fiyatlandırılır. NFT’lerin bir benzeri olmadığından her NFT için bir alıcı olması gerekir bu da likiditenin düştüğü zamanlarda piyasanın çok daha zorlu bir hale gelmesine neden olur.

Bored Ape Yacht Club NFT’lerinin taban fiyatları, CoinGecko verilerine göre yazı kaleme alındığı sırada 67 ETH seviyesinde yer alıyor.

Bored Ape, 1,4 Milyon Dolara Alıcı Buldu

Fiyatlarda yaşanan düşüşe rağmen, bir Bored Ape Yacht Club NFT’si 1,4 milyon dolara alıcı buldu.

Vis.eth isimli bir kullanıcı, 777 ETH karşılığında Bored Ape NFT’sini satın aldı. Kullanıcı, altın bir maymuna sahip olmak istediği için böyle bir yatırım yaptığını kaydetti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner