Yükleniyor...

BSW Coin Nedir? Biswap (BSW) Coin Yorum ve Geleceği 2022

Bu yazımızda BSW coin nedir, kripto para birimi Biswap (BSW) nedir, BSW coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık.

biswap

Bu yazımızda BSW coin nedir, kripto para birimi Biswap (BSW) nedir, BSW coin nasıl satın alınır gibi sorulara cevap vermeye çalıştık. İşte BSW coin yorum ve geleceği hakkında detaylar…

Biswap , üç tip yönlendirme sistemi ve en düşük platform işlem ücretleri (%0,1) ile piyasadaki ilk merkezi olmayan değişim platformudur . Binance Akıllı Zincir ağında BEP-20 jetonlarını takas etmek için merkezi olmayan bir değişim platformuyuz. Bu ağ, üstün hızı ve çok daha düşük ağ işlem maliyetini garanti eder.

Biswap (BSW) Nedir?

Biswap (BSW), Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki BEP-20 tokenleri için merkezi olmayan bir değişimdir. Biswap, %0,1 ile herhangi bir BSC borsasının en düşük işlem ücretlerini vaat ediyor ve yüksek kaliteli ürünleri ve hizmetleri aracılığıyla DeFi’de yeniliğe bağlı kalacağına söz veriyor. Tavsiye sistemi, kullanıcıların başkalarını davet etmesine ve çiftliklerden, havuzlardan, takaslardan ve bir piyangodan sevk ücreti almasına olanak tanır.

Biswap’ın temel ürünleri arasında AMM, likidite havuzları, verim çiftçiliği, bir NFT pazarı ve bir IDO başlatma paneli gibi standart DEX işlevleri bulunur. Biswap, yol haritasında aşağıdakileri hedefliyor:

  • Büyük kripto borsalarında listeleme
  • NFT pazarındaki iyileştirmeler
  • Çapraz zincir desteği
  • Siparişleri sınırla
  • Borç Verme ve Borç Alma
  • Kişisel bir kullanıcı kontrol paneli
  • Bir takas tavsiye programı

Ayrıca Biswap, diğer BSC projeleriyle işbirliği yapmak için 10 milyon dolarlık bir küresel teşvik programı duyurdu. Ortaklar %90 ücret geri ödemesi, BSW’li çiftçi çiftleri, bir lansman havuzu, pazarlama promosyonu ve güvenlik denetimleri ve proje geliştirme için hibeler bekleyebilirler.

Biswap

Biswap’ın Kurucuları Kimlerdir?

Biswap 2021’de piyasaya sürüldü ve web sitesinde toplam 27 ekip üyesi listeleniyor. Tüm ekip takma addır ve sitede yalnızca komik avatarlar olarak sunulur. CEO, uzayda yedi yıllık deneyime sahip bir kripto gazisi olan “EK”. Biswap ekibinin hemen hemen her üyesi, hiçbir ayrıntı verilmemesine rağmen, kendi alanlarında birkaç yıllık deneyimi listeler. Biswap, sahip olabileceği herhangi bir yatırımcıyı belirtmez.

Biswap’ı Farklı Kılan Nedir?

Her şeyden önce Biswap, diğer merkezi olmayan borsalara kıyasla daha düşük işlem ücretleri ile öne çıkmaya çalışıyor. Örneğin Biswap, Pancakeswap’ta %0.25, Mdex, Apeswap ve diğer BSC DEX’lerde %0.3’e kıyasla yalnızca %0.1’lik bir ücret aldığını iddia ediyor. %0,05’i ödül olarak likidite sağlayıcılarına iade edilir ve %0,05’i BSW token yakma için kullanılır. Biswap, gelecekte bu ücreti artırma ve ekibe bir tahsisat ekleme hakkını saklı tutar. Ancak, ücreti sektör ortalamasının altında tutmayı vaat ediyor.

Kullanıcılar işlem ücreti madenciliği yapabilirler, yani işlem çiftine bağlı olarak %0,1’lik takas ücretinin %90’ına kadar alabilirler. Ayrıca, havuzlara likidite sağlayabilir ve BSW çiftçilik ödülleri kazanabilirler. Biswap’ın bir diğer önemli özelliği, kullanıcıların dört kripto para birimi kullanarak NFT satın almalarına olanak tanıyan NFT pazarıdır: BNB, USDT, BUSD ve WBNB. Biswap piyango , kullanıcıların katılım için “önemli BSW ödülleri” kazanabilecekleri bir piyangodur. Her kullanıcı, %80’i ödül havuzuna yeniden dağıtılmak üzere sınırsız sayıda bilet satın alabilir.

Biswap’ın ayrıca bir NFT Launchpad, bir NFT Stake Havuzu, bir NFT Boost ve bir NFT Seviye Yükseltmesi’nden oluşan NFT Earn adlı kendi NFT’leri vardır. Kullanıcılar, sözde “Robi NFT’leri” satın alabilir ve kâr elde etmek için bunları stake edebilir veya artırabilir.

Son olarak, Biswap, diğer blok zinciri projelerinin tokenlerini Biswap aracılığıyla başlatmasına izin veren bir IDO Launchpad sağlar. DEX, 300.000’den fazla aktif DEX kullanıcısına sahip olduğunu iddia ediyor ve 10 milyon dolarlık teşvik programı ile yeni projeleri katılmaya teşvik ediyor.

Biswap Ağı Güvenli Midir?

BSW, Binance Smart Chain (BSC) üzerindeki bir BEP-20 tokenidir.

BSC, bir hisse kanıtı (PoS) konsensüs mekanizması kullanılarak güvence altına alınmıştır. İşlemleri doğrulamak ve blok zincirinin güvenliğini korumak için her 24 saatte bir 21 doğrulayıcı seçilir. Bu doğrulayıcıların, uygun olabilmek için Binance ile belirli bir miktarda Binance Coin (BNB) stake etmesi gerekir.

Biswap ayrıca bir hata ödül programına sahiptir. Güvenlik sorununa bağlı olarak, hataları bildirmek için 10 ila 100.000 ABD Doları arasında kazanabilirsiniz.

Biswap (BSW) Coin Yorum ve Geleceği 2022

BSC (Binance Akıllı Zincir), muhtemelen her biri benzersiz amaçlara sahip binlerce ve binlerce benzersiz madeni para içeren, kripto dünyasındaki en çeşitli blok zinciridir. BSC madeninde saklı parıldayan bir mücevher, birçok popüler BSC DeFis’e, hatta güvenilir eski PancakeSwap’a meydan okuyan pek çok harika özelliğe sahip görkemli bir DeFi olan Biswap’tır. 

Biswap’ın bu kadar iyi olmasının nedeni, onu diğer birçok BSC DeFis’ten benzersiz kılan bir dizi faktörden kaynaklanmaktadır. Biswap’ın önemli özelliklerinden bazıları gözden geçirilecek, ancak Biswap’ın ayrıca bahsedilmeyecek daha birçok özelliği olduğunu unutmamak önemlidir.

Biswap ile ilgili en büyük şey ödülleridir. Sadece BSW’yi stake etmek için mevcut stake ödülü %900’ün üzerinde APR’dir ve bu sadece APR’dir. Bu, bahisin stake edilebileceği ve böylece daha da fazla ödül kazanılabileceği anlamına gelir. Bu, ilk olarak Biswap’a benzer olağanüstü APR’lerle başlayan ve yavaş yavaş daha az heyecan verici getirilere doğru dağılan popüler BSC DeFi PantherSwap ile oldu. Şu anda, yerel jetonu PANTHER’in PantherSwap üzerinde stake için APR’si yaklaşık %377,67’dir. Biswap’ın stake ödüllerinin, enflasyon başladıkça ve popülerlik kazandıkça düşmesi bekleniyor.

Biswap’ı (BSW) Nereden Satın Alabilirsiniz?

BSW, LBank, Pancakeswap (V2), Bitget , BTCEX, MEXC, XT.COM ve CoinW’de mevcuttur.

Son olarak Binance, Biswap’ı (BSW) listeledi ve BSW/BNB, BSW/BUSD ve BSW/USDT ticaret çiftleri için 2022-03-21 13:30 (UTC)’de alım satımı açtı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner