"BTC düşüşü için PEPE izlenmeli!" • Coinkolik
Yükleniyor...

“BTC düşüşü için PEPE izlenmeli!”

Kripto analisti Ran Neuner, aşırı şişmiş kripto piyasasını anlamanın ve BTC düşüşünü tahmin etmenin yolunun PEPE'den geçtiğini belirtti.

PEPE BTC düşüş

Kripto analisti Ran Neuner, aşırı şişmiş kripto piyasasını anlamanın ve BTC düşüşünü tahmin etmenin yolunun PEPE’den geçtiğini belirtti.

Kripto para piyasası, BTC’nin de etkisiyle son haftalarda güçlü bir yükselişe imza attı. BTC, 35 bin dolar bandına gelerek peşinden altcoin’leri de sürükledi. Birçok altcoin’de boğa iştahı görüldü. Özellikle, MINA, LINK ve FLOKI’nin yükselişi gündeme damga vurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BTC ve beraberindeki kripto piyasasının yükselişi, olası düşüşün ne zaman geleceğine yönelik dedikoduları da başlattı. Onchain Capital kurucu ortağı ve kripto analisti Ran Neuner, kripto piyasasının şişip şişmediğini anlamanın ve BTC’deki düşüşü tahmin etmenin yolunun PEPE olduğunu aktardı.

PEPE, yükselişiyle gündemde: BTC’yi mi etkileyecek?

Kripto uzmanı Ran Neuner, BTC ve kripto piyasasının gidişatı hakkında, “Bir geri çekilmenin ne zaman geleceğini bilmek istiyorsanız, PEPE’yi izleyin. Kelimenin tam anlamıyla piyasanın ne zaman aşırı ısındığını gösteren bir endeks.” dedi.

PEPE, yakın zamanda yüzde 100’ün üzerinde bir artış elde etti. 20 Ekim tarihinde 0,00000064 dolar seviyelerinde hareketlilik sergileyen PEPE, 27 Ekim’de 0,00000134’e yükseldi. PEPE’nin fiyatı zirve noktaya ulaştığı sırada, BTC tarafında geri çekilme başladı.

Neuner, PEPE’ye yönelen ilgi ve hacmin, BTC düşüşünün sinyali olduğuna inanıyor. Neuner’e göre, insanlar PEPE’ye yöneldiğinde ve FOMO oluştuğunda, kripto piyasası açısından bir düzeltme gerçekleşiyor. Bunun bir çıkış sinyali olduğunu düşünen tek isim Neuner değil. Alex RTB isimli bir fenomen, PEPE’deki yükselişi kripto düşüşü için bir argüman olarak kullandığını söyledi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x