Yükleniyor...

BTC, ETH ve XRP’de Fiyat Beklentileri

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’de önümüzdeki günlerde fiyatta artış umudu var mı?

btc eth xrp fiyatları

Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Ripple (XRP)’de önümüzdeki günlerde fiyatta artış umudu var mı? Her ne kadar boğalar, piyasayı boğa koşusuna çekmeye çalışsa da bunu yapmakta başarısız oldular. İlk 10’da yer alan 10 kripto para birimi önceki gün düşüş yaşamaya devam etse de şu sıra yavaşça yeşil alan dönmeye başladılar. Dün sadece EOS ve Cardano bu durumun dışında kalmıştı. Bu iki kripto para birimi ayı piyasasının baskısına karşı direnç gösteriyor.

BTC / USD

Önceki gün Bitcoin’de (BTC) düşüş devam etti. Azalan hacimlerde fiyat 8 bin 160 dolara kadar geriledi. Bununla birlikte, 8 bin 200 dolarlık alanda umutsuz bir yükseliş eğilimi yaşandıysa da BTC CoinStats verilerine göre şu an 8 bin 391 dolara kadar yükselmiş durumda. 24 saatlik grafiğe baktığımız zaman BTC’nin 8 bin 290’a kadar gerilediğimi görsek de şu an o direnci kırmış bulunuyor.

Eğer BTC’de düşüş trendi devam ederse parite 8 bin dolar – 8 bin 160 dolarlık dar bir koridorda birleşebilir.

ETH / USD

Önde gelen altcoin Ethereum (ETH) 160 dolar seviyesini kırdı. Daha olası bir senaryo olarak, fiyat destek bölgesinin bulunduğu 155 dolar seviyesine düşmeye devam edebilir. Bu noktadan itibaren, tüccarlar kısa vadeli büyüme henüz bitmediği için 170 dolara ulaşmasını bekleyebilirler. Ayrıca, artan ticaret hacmi yaklaşan boğaların baskısını da teyit ediyor. Ethereum şu an 162 dolardan işlem görüyor.

XRP / USD

XRP önceki gün son bir gün içinde yüzde 1.60 oranında düşüş yaşasa, 24 saatlik grafiğe baktığımız zaman yüzde 0,86’lık bir toparlanma görüyoruz. 4H grafiğinde, XRP 18 Ocak’tan beri inen kanalın içinde bulunuyor. Şu anda, kısa vadeli bir trend değişikliğinin nedeni yok. XRP’de oran 0.20 dolara düşmek üzere. Alıcılar bu kanalı kırabilirlerse, olası bir trend değişikliği düşünülebilir. XRP şu an 0.222 dolardan işlem görüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner