Yükleniyor...

Coinkolik ve BTCHaber TV Deprem Özel Canlı Yayını

BTCHaber TV ve Coinkolik, Kahramanmaraş ve civar illerde gerçekleşen depremlere yönelik ortak bir yayın düzenliyor.

deprem

BTCHaber TV ve Coinkolik, Kahramanmaraş ve civar illerde gerçekleşen depremlere yönelik ortak bir yayın düzenliyor.

06.02.2023 tarihinde ülkecek hepimizi yasa boğan deprem faciasının üçüncü gününde Coinkolik ve BTCHaber TV olarak deprem bölgelerinden canlı yayındayız. Deprem bölgesinde yardıma ihtiyacı olanların sesini duyurmaya çalışıyoruz.

BTCHaber TV ve Coinkolik olarak, deprem bölgesindeki ihtiyaçlara, yardımlara ve gerekenlere yönelik ortak bir yayın düzenleniyor. Yayın saati 14:00.

Yayına AHBAP Platformu Genel Koordinatörü Tuğba Serbest’in yanı sıra Gate TR’den Didem Gülyuva, Bitget’ten Akif Seyhan, Bitci’den ise Ahmet Onur Yeygün katılıyor.

BTCHaber TV ve Coinkolik, Canlı Yayında

BTCHaber TV ve Coinkolik, deprem ortak canlı yayınıyla, deprem bölgesinde yaşananların ve gerekliliklerin nabzını tutuyor.

Kahramanmaraş’ta yaşanan depremin ardından ülkemizde milli yas ilan edildi. Bununla beraber deprem bölgesi için seferberlik ilan edildi. Biz de ülkemizde yaşadığımız derin acıyla birlikte çok kısa sürede hep beraber birlik olduk. Haberleri size sitemizden aktarırken, BTCHaber TV ve Coinkolik ortak yayında buluşuyor.

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde gerçekleşen ve etkilerinin civar illerde de hissedildiği depremin ardından, birçok ekibin ortak hareketi neticesinde kurtarma çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Tüm ülke, deprem bölgesine yönelik yardım, bağış ve kurtarma çalışmalarına yoğun mesai harcıyor. Coinkolik ve BTCHaber TV ortak yayını, deprem bölgesinin nabzını ele alıyor.

BTChaber TV’nin yayınını buradan takip edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner