Yükleniyor...

BtcTurk, Kripto Bağış Kampanyasının Altyapısını Üstlendi

BtcTurk, AFAD ve Kızılay gibi kuruluşların kripto para bağışı kabul edebilmesi için altyapı oluşturma görevini üstlendi.

btcturk bagis

BtcTurk, AFAD ve Kızılay gibi kuruluşların kripto para bağışı kabul edebilmesi için altyapı oluşturma görevini üstlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde gerçekleşen iki deprem, civar on ilde de hissedildi. Türkiye’nin acılı gününde, tüm ülke seferberlik ilan etti. Deprem bölgesine gerekli yardımların ulaştırılabilmesi ve ihtiyaçların karşılanması için yoğun bir mesai harcanıyor. Ayrıca BtcTurk, deprem bölgesine yapılacak bağışların kripto para birimleriyle gerçekleştirilebilmesi için gereken altyapıyı oluşturma görevini üstlendiğini duyurdu.

BtcTurk, Kripto Bağışlarına Altyapı Sağladı

Kripto borsası BtcTurk, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, deprem bölgesine destek amacıyla yoğun mesai harcadıklarını dile getirdi.

BtcTurk, bölgeye daha hızlı yardım sağlayabileceği düşünülen kripto bağışlarına altyapı sağlıyor. Şirket, AFAD, Hayata Destek, Kızılay, Tider ve TOG’a kripto para bağış cüzdanlarını oluşturduğunu duyurdu.

Ayrıca BtcTurk, bu cüzdanlara gönderilen bağışların otomatik bir şekilde Türk lirasına çevrileceğini dile getirdi. Bu işlemden borsa herhangi bir komisyon almayacak.

Şirket, oluşturduğu bu altyapı ve cüzdanları (BTC, ETH ve USDT cinsinden), gelen bağışları toplayabilmeleri amacıyla ilgili taraflara teslim etti.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x