Yükleniyor...

Paribu Yardımları 12 Milyon TL’yi Aştı

Paribu ülkemizde yaşanan deprem sonrasında kripto para cüzdanları oluşturarak bölgeye bağışlarda bulundu, bağışların miktarı 12 milyon TL'yi aştı.

paribu coin

Paribu ülkemizde yaşanan deprem sonrasında kripto para cüzdanları oluşturarak bölgeye bağışlarda bulundu, bağışların miktarı 12 milyon TL’yi aştı.

Paribu kendi bünyesinden 500 bin dolar cüzdanlara aktarırken, 100 bin dolar ise Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) adına bağışlandı.

Paribu’nun, Kahramanmaraş Depremi için Toplam Yardımı 12 Milyon TL’yi Aştı

Kahramanmaraş’ta 7,7 ve 7,6 büyüklüklerinde gerçekleşen, civar illerde de ciddi tahribata yol açan depremler, tüm ülkede seferberlik oluşturdu. Depremin yıkıcı boyutu ve deprem bölgesindeki insanların ihtiyaçları, tüm ülkede ana konu haline geldi.

Deprem bölgesine İhtiyaç Haritası ışığında yardımlar ve bağışlar gitmeye devam ederken, Paribu tarafından da bir hamle geldi. Paribu, kripto bağışı yapılabilmesi için gerekli onayları almasının ardından kripto bağışları için cüzdan oluşturdu.

Öte yandan şirket oluşturulan bu cüzdana 500 bin dolarlık USDC bağışı yaptı. Aynı zamanda 100 bin dolar USDC’lik bağış da Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) adına bağışlandı. Böylelikle Paribu toplamda 600 bin dolarlık bağış yapmış oldu. Bu miktarın TL karşılığı ise güncel kur ile 12 milyon TL’den fazla.

Kripto para cüzdanlarında toplanan miktarlar Blockchain cüzdanları ile birlikte şeffaf olarak izlenebilecek.

Yapılan tüm bağışların hızlı bir şekilde deprem bölgesine ulaştırılacağını aktaran Paribu, İhtiyaç Adresi için şu cüzdanı paylaştı;

Ethereum (ETH) – USDC – Tether (USDT) – TRYC için: 

0xbe4cde5eeeed1f0a97a9457f6ef5b71eae108652

Yukarıda yer alan gönderilebilir kripto bağışlarının, ERC20 (ETH) ağında olmasına dikkat edilmesi gerekiyor.Yapılan açıklamalara göre bu bağışlar, İhtiyaç Haritası’na yönlendirilecek.

Paribu İhtiyaç Haritası’nın TRX Adresini de paylaştı. TRX Adresi için:

TUAum5Q3GWZvzsS1yQaDdjkDAzp3HbvKTT

Paribu Avax ve Solana adresleri de ekledi. Avax adresi için:

X-avax1e9mg0ryutzt869m7n4k2lxlkthdauszem7gu3q

Solana adresi için:

Fjo5AeFMbUD6gjoWKbVuMXRcPsjpXKksjKLxPFuXQhaK

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner