Yükleniyor...

BtcTurk’ten Güvenlik İhlali İddialarına İlişkin Açıklama Geldi

Kripto para borsası BtcTurk ile ilişkin sosyal medyada çeşitli iddiaları ortaya atılmıştı.

btcturk

Kripto para borsası BtcTurk ile ilişkin sosyal medyada çeşitli iddiaları ortaya atılmıştı. Anonim bir kullanıcının paylaşımına göre, BtcTurk kullanıcılarının çeşitli bilgilerinin sızdığı belirtilmişti.

Anonim olarak yapılan paylaşımlarda, BtcTurk kullanıcılarına ait olduğu iddia edilen, e-posta hesapları, ikamet adresleri v.b. gibi bilgiler ortaya çıkmıştı.

BtcTurk konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yayınladı:

Değerli kullanıcılarımız, Sistemlerimizde herhangi bir olağandışı durum bulunmamaktadır. Bilgi güvenliği ve yazılım ekiplerimiz 7/24 sizlerden gelen tüm öneri ve bildirimleri incelemeye, @BtcTurkDestek Ekibi tüm sorularınızı cevaplamaya devam ediyor. Sosyal medya ve bazı internet sitelerinde #BtcTurk hakkında gerçeği yansıtmayan bilgi paylaşımlarına karşı gerekli hukuki süreç başlatılacak olup, titizlikle takip edilecektir. Her zaman olduğu gibi #Bitcoin ve kriptopara işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner