Yükleniyor...

Cardano (ADA) Rekor Kırmaya Devam Ediyor!

Cardano (ADA), ede edilen verilere göre 2,18 dolara yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

ada ath

Cardano (ADA), ede edilen verilere göre 2,18 dolara yükselerek yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Popüler analist Peter Brandt ise kripto paranın 2,26 dolara ulaşmasını beklediğini söylüyor.

Sabah saatlerinde Cardano’nun yerel kripto para birimi ADA, CoinMarketCap platformu tarafından paylaşılan verilere göre yüzde 17 artışla 2,18 dolara ulaşarak yeni bir tarihi zirveye ulaştı. Bu arada, trader Peter Brandt, ADA’nın yükselmeye devam edeceğini ve 2,26 dolar seviyesine ulaşacağını gösteren bir grafik paylaştı.

Kripto piyasasındaki genel satışlara ve özellikle de Bitcoin’in Elon Musk’ın tepki toplayan tweetinden sonra 50.000 dolar seviyesi altına düşmesine rağmen ADA tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.18 dolara yükseldi. Son yirmi dört saat içinde, beşinci en büyük kripto para birimi (ADA’nın bu hafta başlarında yeniden kazandığı seviyesi) yüzde 17’den fazla yükseldi. ADA, bu yükselişle beraber top 10’da 4. sırayı yeniden kazandı.

Bilindiği üzere Cardano Vakfı, Elon Musk karbon ayak izi sorununu ele aldıktan ve Bitcoin madencilerinin buna büyük katkıda bulunduğu söylemesinden sonra Tesla’nın ADA’yı kucaklaması için bir çağrıda bulundu.

ADA, yazının yazıldığı sırada 2.10 dolardan işlem görüyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner