Yükleniyor...

Dogecoin (DOGE), Elon Musk’ın Açıklamalarının Ardından %25 Oranında Arttı

En büyük dördüncü kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE), Elon Musk'ın Twitter paylaşımlarının ardından %25 oranında artış gösterdi.

DOGE 3

En büyük dördüncü kripto para birimi olan Dogecoin (DOGE), Elon Musk’ın Twitter paylaşımlarının ardından %25 oranında artış gösterdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Elon Musk, geçtiğimiz gün yaptığı açıklamada, şirketi Tesla’nın Bitcoin’in (BTC) doğaya verdiği zarar sebebiyle, Bitcoin ile ödeme alma işlemlerini durdurduğunu açıklamıştı. Gelen tepkiler üzerine Musk, Bircoin ve diğer kripto paralara güçlü bir biçimde inandığını ancak fosil yakıt kullanımında muazzam bir artışa sebep olduğunu ifade etti.

Musk, atmış olduğu bir başka Tweet’ta, bir karbon vergisinin uygulanmasını önerecek kadar da ileri gitti. Musk bu teklifi Biden yönetiminin reddettiğini ifade etti.

Elon Musk, Dogecoin İçin Çalışacak

Elon Musk, atmış olduğu bir başka tweet’te, Dogecoin’in işlem verimliliğini arttırmak için, Dogecoin geliştiricileriyle çalışmanın gelecek için umut verici olduğunu kaydetti.

Musk’ın tüm bu açıklamalarının ardından Bitcoin’de düşüş yaşanırken Dogecoin ise %25 oranında arttı. Yazı kaleme alındığı sırada Dogecoin, Coingecko verilerine göre 0,535508 dolardan işlem görüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x