Yükleniyor...

Bu 5 altcoin gümbür gümbür geliyor: Boğaya göz kırptılar!

Spot ETH ETF'leriyle yükselişe geçen kripto para piyasası, çeşitli altcoin'lerin patlama yapmasıyla dikkatleri çekti.

Bonk yükseliş kripto

Spot ETH ETF’leriyle yükselişe geçen kripto para piyasası, çeşitli altcoin’lerin patlama yapmasıyla dikkatleri çekti.

Spot ETH ETF’lerinin onaylanma ihtimalinin artması, altcoin’lere ilaç gibi geldi. BTC’den dolayı son zamanlarda baskılanan altcoin’ler, kısa bir sürede toparlanarak yatırımcısını sevindirdi. Peki son 24 saate hangi projeler damga vurdu?

analist yükseliş btc

1- Pepe (PEPE)

Memecoin kategorisinin son zamanlardaki parlayan yıldızı PEPE, son 24 saatte yüzde 22,40 artış gösterdi. Sadece memecoin’lere değil, piyasanın genelini sollayan altcoin, listenin zirvesine oturdu. PEPE yatırımcılarında heyecanlı bekleyiş devam ediyor.

pepe altcoin 22mayis

2- Floki (FLOKI)

Köpekli memecoin’lerin önemli ismi FLOKI, son 24 saatte yüzde 11’lik bir performans gösterdi. PEPE’den sonra en yüksek artışı gösteren FLOKI, memecoin tutkunlarının yüzünü güldürdü. FLOKI’nin bundan sonraki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.

floki altcoin kripto 22mayis

3- Gala (GALA)

Hack olaylarıyla gündeme geleerek sarsılan GALA, DWF Labs’ten yatırım almasıyla beraber hızlı bir şekilde toparladı. Son 24 saatte yüzde 8 yükeliş yaşayan popüler altcoin, risk barındırmaya devam ediyor. GALA yatırımcıları ise haber akışını yakından takip ediyor.

gala kripto

4- Ronin (RON)

GameFi denildiğinde akla gelen ilk projelerden olan RON, son 24 saatte yüzde 6,30 artış kaydetti. Oyun sektörünün kriptoya adapte olmasıyla beraber yükseliş ivmesi yakalayan RON, GameFi’ın popülarite kazanması halinde daha da üst seviyeleri hedefleyebilir.

ronin ron kripto

5- Mantle (MNT)

2024 boğasının potansiyelli adaylarından biri olarak gösterilen MNT, son 24 saatte yüzde 5,80 yükseliş yaşadı. BTC ve ETH’deki yukarı yönlü harekete ayak uyduran MNT, kısa/orta vadeli fiyat yapısında pozitif bir görünüm çizdi. MNT, bir doların üzerinde kalması halinde giderek güçlenebilir.

mnt altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner