Yükleniyor...

Memecoin piyasasını sırtladı: Pepe’de (PEPE) ATH geldi!

Ethereum tabanlı memecoin Pepe (PEPE), ETF  onayı spekülasyonların etkisiyle son 24 saat içinde yüzde 27 artışla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

pepe gorsel

Ethereum tabanlı memecoin Pepe (PEPE), ETF  onayı spekülasyonların etkisiyle son 24 saat içinde yüzde 27 artışla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Kripto analisti Matthew Hyland, 21 Mayıs X gönderisinde “PEPE muhtemelen ETH ETF için en iyi memecoin oyunu” dedi .

Ether, spot ETF onaylarının artması ihtimaliyle yüzde 23,28’lik bir performans göstererek 3.785 dolara yükseldi; bu gelişme analistler ve kripto endüstrisi için beklenmedik bir durum oldu.

pepe grafik 23mayis

Pepe’de (PEPE) durmak bilmeyen yükseliş!

Pseudonymous isimli kripto trader’ı “Plazma”, PEPE’nin yükseliş eğiliminin devam edeceğini düşünüyor ancak yol boyunca kısa süreli değişken dönemler bekliyor.

“PEPE yükselişi önümüzdeki birkaç hafta boyunca, kırılmalar ve olağan geri çekilmelerle birlikte devam edecek. Sadece birkaç hafta içinde 2x-3x’e ulaşacağız” diye yazdı X gönderisinde .

Bu arada, CoinGlass verilerine göre, kripto borsalarındaki tüm ödenmemiş PEPE vadeli işlem sözleşmelerinin toplam değerini ölçen PEPE’nin Açık Pozisyonları (OI), son 24 saat içinde yüzde 40 artışla 172,96 milyon dolara yükseldi . Bir OI artışı genellikle yatırımcıların bir kripto para biriminde gelecekteki pozisyonlara girme konusunda daha güvenli olduklarını gösterir; veriler, uzun pozisyonlarda önemli bir sayı olduğunu gösterir.

PEPE yüzde 6 düşerse long pozisyonlardaki 10 milyon doları tasfiye edecek. Popüler memecoin, son 24 saat içinde piyasa değerine göre ilk 10 memecoin arasında fiyat artışına öncülük etti, ancak diğer önde gelen memecoin’ler de geçen hafta önemli fiyat artışları gördü. BONK (BONK) yüzde 40,80, Floki (FLOKI) yüzde 21,94 ve Book of Memes (BOME) ise yüzde 25,04 artış kaydetti.

pepe veri 4

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner