Yükleniyor...

Bu 5 altcoin’e talep artıyor: Boğa sezonuna hazırlık!

Bitcoin'in (BTC) haftaya iyi bir başlangıç yapması altcoin piyasasına cesaret verdi.

altcoin boga kripto

Bitcoin’in (BTC) haftaya iyi bir başlangıç yapması altcoin piyasasına cesaret verdi.

Birkaç gündür yukarı yönlü hareketleriyle piyasayı yeşillendiren Bitcoin, yeni haftaya güçlü girdi. Kısa zaman diliminde kritik bir direnci aştıktan sonra 67.000 dolar bandına gelen kripto paraların lideri, haliyle de altcoin’leri yukarı itti. Fakat BTC‘deki yükselişin dominans eşliğinde olması altcoin’leri biraz baskıladı. Bu gelişmeye rağmen hangi altcoin’ler ön plana çıktı?

yukselis grafik boga

1- Pepe (PEPE)

Son günlerin açık ara en güçlü duran altcoin’i PEPE, kısa sürede yüzde 8 artış yaşayarak listenin ilk sırasında yer aldı. Yalnızca memecoin kategorisini değil, altcoin piyasasını sollayan popüler coin, yatırımcını sevindirdi. Olası bir memecoin boğasında PEPE’den beklentiler çok daha fazla olacaktır.

pepe altcoin 20

2- Wormhole (W)

Piyasaya ilk çıktığı andan itibaren airdrop konusuyla karışıklık yaratan W, yavaş yavaş toparlamaya başladı. Son 24 saatte yüzde 4,20 yükseliş kaydeden altcoin, listeye ikinci sıradan dahil olarak hem parite hem de Solana ekosistemi adına güven verdi.

W USDT

3- Arweave (AR)

Bitcoin’deki düşüşlere karşı güçlü durarak dikkat çeken AR, son 24 saatte yüzde 3,60’lık bir performans gösterdi. Altcoin’lerin çoğunluğuna oranla iyi bir görünüm çizen AR, yakaladığı ivmeyi sürdürmesi halinde adından sık sık söz ettirecek gibi görünüyor.

ar 20mayis

4- Altcoin Floki (FLOKI)

PEPE’den sonra öne çıkan bir diğer memecoin FLOKI, son 24 saatte yüzde 2 artış kaydetti. Memecoin tutkunlarının bu aralar sık sık yöneldiği FLOKI, boğa sezonuna şimdiden göz kırpıyor. FLOKI yatırımcıları ise proje bazındaki gelişmeleri ve fiyat hareketlerini merakla bekliyor.

floki altcoin 20mayis

5- Internet Computer (ICP)

Bir dönemin en popüler altcoin’lerinden ICP, son 24 saate yüzde 1,50 yükseldi. Bitcoin’deki dengesiz fiyat hareketlerine rağmen yükseliş ivmesini kaybetmeyen ICP, boğa sezonu için umut verdi. ICP yatırımcıları eskisi kadar sert yükselişler beklemese de pariteye olumlu bakıyor.

icp altcoin 2

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner