Yükleniyor...

Bu Altcoin’de Kazan Kaynıyor! Çalışanların Yüzde 40’ı İşten Çıkartıldı!

CoinMarketCap'in verilerine göre 55.

Lisk LSK

CoinMarketCap’in verilerine göre 55. en büyük kripto para birimi olan Lisk (LSK), yeni yıla girmeden önce ekibinin neredeyse yüzde 40’ını işte çıkarttı.

21 çalışanın işte çıkartılmasının ardından 3 çalışanın da kendi isteği ile firmadan ayrıldığı belirtiliyor. Toplamda 53 çalışanı olduğu bilinen Lisk’in bu şekilde çalışan sayısı 29’a gerilemiş oldu.

Lisk kurucusu Max Kordek, konu hakkında bir açıklama yaptı ve 2020 yılına tamamen hırslı ve amaçlarına odaklı bir şekilde girmek istediklerini belirtti. Kordek, yaptıkları işten çıkartmalar ile daha güçlü bir ekip olarak hedeflerine devam edeceklerini vurguladı.

Sosyal medyada dolaşan haberler Lisk için kazanın kaynadığı, şirketin batmaya yaklaştığı yönünde. 78.7 milyon dolarlık toplam piyasa değerine sahip kripto para birimini gelecekte nelerin beklediği henüz net değil ancak son işten çıkartmalar durumun iyi olmadığının bir delili.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner