Yükleniyor...

Bu Altcoin’ler, Bitcoin’i (BTC) Gölgede Bırakıyor!

Kripto para analitik firması Santiment'e göre, bu üç altcoin Bitcoin'den (BTC) daha iyi bir performans gösterebilir.

bu altcoinler bitcoini gölgede bırakıyor scaled

Kripto para analitik firması Santiment’e göre, bu üç altcoin Bitcoin’den (BTC) daha iyi bir performans gösterebilir.

Santiment, harici verileri farklı blok zincirlerine güvenli bir şekilde bağlamak için bir ağ sağlayan Chainlink’in (LINK) en boğa görünümünde olduğunu söylüyor. LINK, ülkenin ilk ulusal düzeydeki blockchain ittifakı olan Çin’in Blockchain Hizmet Ağı’nın (BSN) platformun teknolojisini kullanacağını açıklamasıyla tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 6.51 dolara yükseldi. Ayrıca Santiment, Ethereum (ETH) ve Ren’in (REN) yakın vadede BTC’den daha iyi performans göstermeye hazır olduğunu söylüyor.

Firmadan Detaylı İnceleme

Santiment, her bir varlığın üç günlük ortalamalarına üç farklı metrikte baktı. Birincisi, Ağ Değeri – İşlemler Oranı (NVT), belirli bir ağda aktarılan değeri (işlem hacmi / token dolaşımı) ağın piyasa değeriyle karşılaştırır. İşlem hacmi piyasa değerine göre düşükse, bir varlığın aşırı değerli olduğu kabul edilir. Ya da bunun tam tersi. İkincisi, Günlük Aktif Adresler (DAA) ve Fiyat Farklılığı, bir varlığın fiyat hareketini günlük olarak belirli bir parayla etkileşime giren benzersiz kripto adreslerinin sayısı ile karşılaştırır.  Üçüncü metrik, Tüketilen Duygu Hacmi, Twitter’da piyasa katılımcılarının duygularını ölçer.

Santiment, her bir varlığı basitleştirilmiş bir derecelendirme sistemi kullanarak değerlendirmiştir: 0-10, 0 en düşük ve 10 en yüksek yani boğayı temsil etmektedir. 5, yan konsolidasyonu ifade etmektedir.

Bitcoin, ortalama 4.5 puan (nötr) aldı. Para birimi NVT’de 2, DAA vs Fiyat Farklılığı metriğinde 5 ve Tüketilen Duygu Hacmi üzerinden 6,5 puan aldı.

Ethereum ortalama 6,8 (hafif yükseliş / yükseliş) puanı için NVT’de 5, DAA vs Fiyat Farklılığında 8, Tüketilen Duygu Hacminde 7,5 olarak değerlendirildi.

LINK NVT’de 9, DAA vs Fiyat Farklılığında 5.5 ve Tüketilen Duygu Hacminde 7 puanla ortalama 7.2 puan aldı (yükseliş / hafif yükseliş).

Ren, ortalama 6,3 (hafif yükseliş) puanı için NVT’de 8, DAA vs. Fiyat Farklılığında 7.5 ve Tüketilen Duygu Hacminde 3,5 puan aldı.

Santiment, bu puanların hiçbirinin şirketin her bir varlık hakkında uzun vadeli görüşünü göstermediği konusunda uyarıyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner