Yükleniyor...

Bitcoin Cash (BCH) Fiyatında Yön Neresi?

Popüler Bitcoin hard fork’u Bitcoin Cash (BCH), mart ayında yaşanan Kara Perşembe çöküşünün ardından ortaya çıkan kayıplardan en hızlı biçimde kurtulan kripto para birimlerinden birisi oldu.

bitcoin cash bch fiyatında yön neresi

Popüler Bitcoin hard fork’u Bitcoin Cash (BCH), mart ayında yaşanan Kara Perşembe çöküşünün ardından ortaya çıkan kayıplardan en hızlı biçimde kurtulan kripto para birimlerinden birisi oldu. Bununla birlikte kripto para birimi haziran ayından bu yana hafif bir düşüş trendi yaşaması nedeniyle yükseliş momentumunu devam ettiremedi. Yazının yazıldığı sırada BCH’de eğilim tersine dönmüş gibi görünüyor. BCH, Bitcoin’in kazanç aşamalarını takip ediyor ve orada kalıyor.

bitcoin cash
Bitcoin Cash 7 Günlük Grafik Kaynak: CoinMarketCap

Bitoin Cash Fiyat Analizi

CoinMarketCap verilerine göre kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 236 dolardan işlem görüyordu. Bu fiyatla BCH, bir önceki haftaya göre neredeyse %7’lik bir kazanç kaydetmiş oldu. Analist Jibin Mathew George’a göre Parabolik SAR’ın noktalı belirteçleri fiyat mumlarının ve önerilen yükselişin çok altındayken, Chaikin Para Akışı 0,10 civarında bir miktarda istikrar kazandı.

Bitcoin Cash’te boğalar para birimini 245 dolarlık kritik alanın üstüne taşıyamadı. Ayıların bu direnci koruması nedeniyle para birimi büyük bir mücadele veriyor. Eğer satış baskısı devam ederse analistlere göre kripto para birimi 230 doların altına düşebilir.

Tam tersi durumda eğer boğalar galip gelirse ilk hedef 245 doların aşılması durumunda 260 dolar ve sonra 280 dolara ulaşılacak bir ralli yaşanabilir.

Roger Ver’den İlgi Çekici BCH Videosu

Bitcoin Jesus olarak bilinen Roger Ver, “Bitcoin hakkındaki gerçekleri görün” konseptli Bitcoin Cash reklam videosunu Twitter’da paylaştı. Video kısa süre içerisinde kripto para topluluğundan büyük ilgi gördü. Video, özellikle Bitcoin taraftarları tarafından tepkiyle karşılandı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner