Yükleniyor...

CNBC Analisti, Bitcoin (BTC) ve Altcoin Portföyünü Açıkladı

CNBC analisti ve opsiyon traderı Jon Najarian, çoğu kurumsal yatırımcının Bitcoin (BTC) biriktirdikçe fark edilmemek için çalışacağına inandığını söyledi.

CNBC Analisti Bitcoin BTC ve Altcoin Portföyünü Açıkladı

CNBC analisti ve opsiyon traderı Jon Najarian, çoğu kurumsal yatırımcının Bitcoin (BTC) biriktirdikçe fark edilmemek için çalışacağına inandığını söyledi. Ayrıca analist, portföyünde bulunan altcoin’leri de açıkladı.

Bitcoin (BTC) Portföyünün Çoğunu Oluşturuyor

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano ile yaptığı röportajda, Najarian kişisel kripto portföyünü açıkladı ve BTC’nin büyük bir savunucusu olduğunu söyledi.

“Aylık olarak, dijital varlıklara muhtemelen gelirimin %5 ila %10 arasında bir yatırım yapıyorum ve neredeyse hepsi ile Bitcoin alıyorum. Biraz Ethereum, ama çoğunlukla Bitcoin. Küçük bir miktar Litecoin’im, biraz da Stellar var, ama gerçekten en çok Bitcoin alıyorum.

Dolar Arzı Ekonomiyi Kötü Etkileyecek

Najarian, varlıklarının %1’inin önde gelen kripto para biriminde olduğunu söyleyen Marc Lasry gibi milyarder yatırımcıların BTC’ye ilgi duyduklarını gösteriyor. Najarian’a göre, Wall Street’teki büyük oyuncular giderek Bitcoin’e yatırım yapacak ve önemli bir pozisyona sahip olana kadar sessiz kalacaklar.

Uzun vadede Najarian, Bitcoin’in dolar arzından yararlanacağını ve BTC’nin büyümek için çok daha fazla alana sahip olduğuna inandığını söyledi.

“Bence, altın ile karşılaştırıldığında, hisse senetleri ile karşılaştırıldığında, futures’lara kıyasla diğer her şeye kıyasla çok büyük bir dayanak noktası var … Bu, dolara zarar vermedi, ama sonunda, yaptığımız şey dolara zarar verir ve çocuklarıma zarar verir. Ek sermayenin bütün yükü, geleceğe zarar verecek. Bitcoin gibi dijital varlıklarla ilgili sevdiğim şey ise tüm bunlara karşı farklı bir senaryo sunmasıdır.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner