Yükleniyor...

Bitcoin (BTC) Bu Seviyeyi Aşana Kadar, Altcoin’ler İçin Fırsat Zamanı

Tanınmış kripto para analisti Michael van de Poppe, Twitter'da altcoinler ve Bitcoin fiyatıyla ilgili kısa vadeli tahminlerini paylaştı Michael van de Poppe (diğer adıyla 'Kripto Michael') kısa vadede gerçekleşebilecek Bitcoin fiyat hareketlerini ele aldığını ve BTC'nin 10.

Bitcoin BTC Bu Seviyeyi Aşana Kadar Altcoin’ler İçin Fırsat Zamanı

Tanınmış kripto para analisti Michael van de Poppe, Twitter’da altcoinler ve Bitcoin fiyatıyla ilgili kısa vadeli tahminlerini paylaştı

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Michael van de Poppe (diğer adıyla ‘Kripto Michael’) kısa vadede gerçekleşebilecek Bitcoin fiyat hareketlerini ele aldığını ve BTC’nin 10.500 dolar seviyesini geçene kadar altcoin’ler için “oyun zamanı” olacağını ekledi.

‘9.300 Doların Üzerindeki Atılım Daha Yüksek Bir Artışı Tetikleyebilir’

Analist, 9.300 doların üzerinde bir kırılmanın Bitcoin’i 9.600 dolara kadar yükseltebileceğine inanıyor. Bu haftanın başlarında, Bitcoin fiyatı zaten 9.400 dolarlık bölgeye yükselmeyi başardı, ancak sadece bir gün orada kaldı ve sonra düştü.

Altcoin’ler İçin Fırsat Zamanı

‘Kripto Michael’ da Bitcoin 8.500 ila 10.500 dolar arasında kalmaya devam ederse altcoin’ler için fırsat zamanının geldiğini ve BTC aralık dışına çıkana kadar altcoin sezonunun birkaç ay sürebileceğini belirtti. Analistin aksine bazıları altcoin sezonunun çoktan geldiğine inanıyor.