Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Bitcoin Haberleri Bu Bitcoin İndikatörü 3.000 Dolardan Bu Yana İlk Kez Boğa Sinyali Verdi!

Bu Bitcoin İndikatörü 3.000 Dolardan Bu Yana İlk Kez Boğa Sinyali Verdi!

ABONE OL:google-news

En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC), son birkaç gündür düşüş eğiliminde ve analistlerin önemli bir psikolojik destek seviyesi olarak işaret ettiklerin 10.000 doların altına geriledi. Bitcoin’in 10.000 doların altına gerilemesine rağmen 2019 yılının başından beri yaşadığı trend son derece olumlu ve önemli Bitcoin indikatörlerinden birisi de bu durumu doğruluyor.

Ünlü kripto para analisti fil₿fil₿, Twitter hesabı üzerinden paylaştığı son gönderisinde OBV indikatörünün Bitcoin’in 3.000 dolar bandına düşmesinden bu yana ilk boğa sinyalini verdiğinin haberini verdi.

Daha önce Bitcoin’in yaşadığı parabolik ralliyi bilerek Twitter’dan büyük bir kitleyi takipçisi arasına çekmeyi başaran fil₿fil₿, OBV indikatörünün dip seviye olan 3.000 dolardan bu yana ilk kez pozitif ayrışma yaşadığını belirtiyor.

Bilmeyenler için OBV, temel olarak bilanço içi hacim veya on balance volume olarak bilinen, borsada ilgili varlığın fiyatını hacmi ile ilişkilendirmeyi amaçlayan teknik bir göstergedir. Ayrıca OBV indikatörü, bir varlığın fiyatındaki olası değişiklikleri tahmin etmek için bunun hacmini ölçer.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar