Yükleniyor...

Bu DeFi Coin’i Son Bir Haftada Ciddi Yükseliş Yaşadı

Wrapped NXM token’ı (WNXM) ciddi bir yükseliş yaşadı.

bu defi coin i 1 haftada ciddi bir yukselis yasadi

Wrapped NXM token’ı (WNXM) ciddi bir yükseliş yaşadı. Kripto para birimi son 24 saat içerisinde en yüksek değer olarak 71.41 doları görürken, en düşük değer olarak ise 56.51 doları gördü.

Wrapped NXM, Nexus Mutual protokolü için tasarlanmış ve ETH tabanlıdır. Bu nedenle de kripto para topluluğunda önemli bir proje olarak görülmektedir. WNXM, bu yükselişiyle birçok yatırımcının ilgisini çekmeyi de başardı.

Wrapped NMX token’ı, kullanıcıların NXM’ye yatırım yapabilecekleri veya token ödül olarak alabilecekleri Yearn.finance’ın Yinsure platformunun lansmanı nedeniyle büyüyor. Son 24 saat içinde yatırımcılar fonlarında yüzde 2’den yüzde 5’e kadar kazanç sağladı. Görünüşe göre bu kripto para, şu anda kriptodaki en sıcak alanlardan olan DeFi alanındaki yatırımcılar için çok çekici bir yatırım. Wrapped NXM coin’in son 1 haftada yüzde 50 oranında artmasının nedeni bu olabilir.

Yatırımcılar İçin Fırsat mı Doğuyor?

Kripto para topluluğuna göre WNXM şu anda faydalı bir yatırım gibi görünüyor. Kısa vadeli yatırımcıların ilgisini kolayca çekebilir. Şu anda insanlar kripto para biriminin Nexus Mutual projesi kadar büyük bir fırsat olduğuna da inanıyorlar. Yatırımcılar, bu Ethereum tabanlı kripto paranın potansiyeline şiddetle bir biçimde inanıyor çünkü artan DeFi pazarında oldukça değerli bir durumda.

Örneğin, makro analist Remi Tetot, Nexus Mutual’ın büyük potansiyeline ikna olmuş durumda. Son zamanlarda, kripto paranın büyüyen DeFi’de benzersiz bir teklif olduğunu söyledi. Global Macro Investor and Real Vision’dan Tetot, Nexus Mutual’ın kripto dünyasında güçlü potansiyele sahip bir proje olduğunu düşünüyor. Kullanıcı sayısının artmasını ve kripto para biriminin değerinin bununla birlikte artmasını bekliyor.

Teto’nun beklentileri, kripto paranın yakında kolaylıkla ETH’den daha iyi performans gösterebileceği yönünde. Eylül ayı başlarında NXM fiyatının düşmesine rağmen kripto paranın yavaşça geri döndüğünü belirten kısa bir analiz yaptı. Hatırlatmak gerekirse, 2 Eylül ile 6 Eylül arasında NXM fiyatı 75 dolardan neredeyse 30 dolara kadar düşmüştü.

Kripto para birimi yazının yazıldığı sırada 56.91 dolardan işlem görüyordu.

Boğalar Geri Döndü

Mevcut kripto para fiyatlarına göre boğalar geri döndü. Bitcoin, Ethereum, Tether, Cardano ve diğer birçok popüler kripto para birimi şu anda yükseliş yaşıyor. Geçen hafta sonu neredeyse tüm altcoin’ler düşük seviyede yer alıyordu.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner