Yükleniyor...

Bu fan token’lara dikkat: Şampiyonlar Ligi rüzgarı esiyor!

UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde kızışan rekabet, fan token'larda sert fiyat hareketlerini beraberinde getirdi.

fan token

UEFA Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde kızışan rekabet, fan token’larda sert fiyat hareketlerini beraberinde getirdi.

Futbol tutkunlarının merakla takip ettiği Şampiyonlar Ligi çeyrek finalinde nabızlar tutuldu. 16 Nisan’da oynanan maçlar, fan token’ları doğrudan etkiledi. Özellikle de Paris Saint Germain’in, Barcelona’yı 4-1 mağlup ederek üst tura yükselmesi ve Atletico Madrid’in Boruissia Dortmund’a 4-2’lik skorla kaybetmesi, ilgili fan token’larda volatilite yarattı.

fan token sampiyonlar ligi

Paris Saint-Germain, zaferiyle yükelişe geçti!

Şampiyonlar Ligi çeyrek finali için İspanyol dev Barcelona ile mücadele veren Paris Saint-Germain, ilk maçı kendi sahasında 3-2 kaybetmişti. Fakat ikinci maçta işler değişti. 16 Nisan’da Barcelona’ya misafir olan Paris Saint-Germain, 4-1’lik ezici bir skorla sahadan galip gelmeyi bildi. Toplamda 6-4’lük bir skorla Barcelona’yı tur dışı bırakan Fransa’nın büyük futbol kulübü, fan token’ında kısa sürede yüzde 54,83’lük bir artış yaşattı.

 psg şampiyonlar ligi

Barcelona’dan erken veda!

Şampiyonlar Ligi’nin finalist adaylarından biri olarak görülen Barcelona turnuvaya erken veda etti. İlk maçta Paris Saint-Germain deplasmanına giden İspanya’nın büyük futbol kulübü, 3-2’lik bir skorla galip gelerek yarı finale göz kırpmıştı. 16 Nisan itibarıyla Barcelona stadında oynanan maç ise herkesi şaşırttı. Paris Saint-Germain’e 4-1 mağup olan Barcelona, taraftarlarını hüsrana uğratarak turnuvadan elendi. Bu gelişmeler ışığında BAR tokenda yüzde 14,08’lik bir düşüş yaşandı.

fan token bar şampiyonlar ligi

Atletico Madrid’ten beklenmedik performans!

İspanya’nın en büyük takımlarından biri olarak gösterilen Atletico Madrid, her ne kadar kendi liginde iyi bir performans gösteremiyor olsa da Şampiyonlar Ligi için ümit vermişti. Çeyrek finalin ilk maçında kendi sahasında Almanya temsilcisi Boruissia Dortmund’u 2-1 mağlup eden Atletico Madrid yarı finale dair güçlü sinyaller vermişti. Ancak Dortmund’un sahasında oynanan maçta işler değişti. Alman futbol devinin evinde Atletico Madrid’i 4-2 yenerek saf dışı bırakmasıyla ATM token yüzde 16,70 değer kaybetti.

fan token atm şampiyonlar ligi

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner