Yükleniyor...

En çok kaybettiren 5 kripto para – 17 Nisan 2024

Halving'e çok az bir zaman kalmasıyla volatilesi giderek artan Bitcoin, kripto paralarda düşüş etkisi yaratmaya devam ediyor.

düşüş grafik 2

Halving’e çok az bir zaman kalmasıyla volatilesi giderek artan Bitcoin, kripto paralarda düşüş etkisi yaratmaya devam ediyor.

Halving‘e yaklaşılması ve jeopolitik problemlerden dolayı rotasını bir türlü belirleyemeyen Bitcoin, kripto paralarda tehlike yarattı. Birkaç gündür düşüş eğiliminde olan kripto paralar, zaman zaman yükseliş gösterse de arından gelen satışlar fiyatı tekrardan alt seviyelere çekti. Peki ya son 24 saatte en çok hangi altcoin’lerde düşüş yaşandı?

Düşüş yönlü grafik

1- Stacks (STX)

SEC tarafından onay alan tek kripto para Stacks (STX) Bitcoin’deki volatil hareketlere yenik düşerek yüzde 5,50 değer kaybetti. Listenin ilk sırasına adını yazdıran popüler coin, halving öncesi bu fiyat hareketiyle kafaları karıştırdı. Piyasanın gidişatını nispeten iyi dayanan STX, son fiyat hareketiyle artan satış baskısın

stx kripto altocin

2- Neo (NEO)

Hong Kong’dan kripto endüstrisine dair gelen pozitif haberler ile yükseliş yaşayan NEO‘da ibre tersine döndü. Yavaş yavaş satışların artmasıyla geri çekilen popüler coin, son 24 saatte yüzde 4,42 düşüş yaşayarak listenin ğikinci sırasına yerleşti. Son zamanalarda haber akışıyla fiyatlayan NEO’da Hong Kong’daki gelişmeler kritik bir rol oynayacaktır.

neo kripto altcoin

3- Bittensor (TAO)

Yapay zeka trendinin en önemli isimlerinden olan Bittensor (TAO), Binance‘in listeleme duyurusuyla üst seviyelere tırmanmıştı. Ancak BTC’deki belirsiz TAO’da satış yönlü işlemleri artırdı. Son 24 saaatte yüzde 3,25 değer kaybeden popüler yapay zeka projesi, listede üçüncü sıranın sahibi oldu.

tao kripto altcoin

4- Render (RNDR)

Yapay zeka furyasının bir diğer güçlü ismi Render (RNDR), Bitcoin’e direnen altcoin’lerin başında geldi. BTC’nin 60.500 doları test etmesinden sonra yüzde 50’den fazla artış yaşayan RNDR, haliyle kâr realizasyonları ile karşılaştı. Son 24 saatte yüzde 2,96 düşüş yaşayan popüler yapay zeka coin’i, listeye dördüncü sıradan dahil oldu.

render altcoin 17nisan

5- Conflux (CFX)

Asya tabanlı kripto paraların başında gelen Conflux (CFX) kısa süreli bir coşku ile sert yükselişler sergilemişti. Fakat BTC’nin henüz rotasını çizememiş olması ve farklı trendlerin daha fazla ilgi görmesi, doğal olarak CFX’i arka plana attı. Son 24 saatte yüzde 2,87 düşüş kaydeden CFX’in bundan sonraki fiyat hareketleri merakla bekleniyor.

CFX kripto altcoin

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner