Yükleniyor...

Paribu Hub ve Özyeğin Üniversitesi iş birliği ile düzenlenen Blokzincir ve Yeni Finansman Modelleri Sertifika Programı kayıtları başlıyor

Paribu Hub Blokzincir ve Yeni Finansman Modelleri Sertifika Programını Özyeğin Üniversitesi iş birliği ile hayata geçiriyor.

paribu hub ozyegin

Paribu Hub Blokzincir ve Yeni Finansman Modelleri Sertifika Programını Özyeğin Üniversitesi iş birliği ile hayata geçiriyor. Program Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi öğretim üyeleri Dr. Umut Gökçen ve Dr. Levent Güntay’ın anlatımlarıyla 6-15 Mayıs 2024 tarihleri arasında online ve ücretsiz olarak gerçekleşecek. 

Paribu’nun Türkiye’deki blokzincir bilinirliğini artırmak ve ekosistemin sürdürülebilir şekilde büyümesi için servisler sunmak amacıyla hayata geçirdiği Paribu Hub, Özyeğin Üniversitesi iş birliğiyle 2024’ün ikinci eğitim programını düzenliyor. Program Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi öğretim üyeleri Dr. Umut Gökçen ve Dr. Levent Güntay’ın anlatımlarıyla online ve ücretsiz olarak gerçekleşecek. Eğitimi başarıyla tamamlayan katılımcılara Özyeğin Üniversitesi tarafından katılım belgesi verilecek olan programda dersler 6-15 Mayıs 2024 tarihlerinde yapılacak. 

Kimler eğitime katılabilir?

15-30 Nisan 2024 tarihleri arasında başvuruların kabul edileceği Blokzincir ve Yeni Finansman Modelleri Sertifika Programı, lisans ve yüksek lisans öğrencileri ile MBA ve benzer alanlarda yüksek lisans yapmak isteyenler öncelikli olmak üzere; blokzincir teknolojisiyle buluşmayı isteyen ilgili ve farklı sektörlerde çalışan profesyonellerin katılımına açıktır. 

Eğitim programında neler var?

Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi öğretim üyeleri Dr. Umut Gökçen ve Dr. Levent Güntay’ın anlatımlarıyla toplamda 8 saat sürecek program, blokzincir ve yeni finansman modelleri alanında farkındalık ve ön bilgi sağlamayı amaçlıyor. Blokzincir teknolojisinin temel prensipleri, web1’den web3’e internetin evrimi, NFT, metaverse ve DAO’lara kadar uzanan başlıklarıyla birlikte çeşitli sektörlerde blokzincir uygulamaları ele alınacak. Amaçlarından biri katılımcıların bu alanlarda proje geliştirmesini sağlamak olan sertifika programın kontenjanı 100 kişi ile sınırlı olacak. 

Eğitim hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner