Yükleniyor...

Bu İndikatöre Göre Bitcoin’de (BTC) Boğa Sinyali Görüldü!

Bitcoin ve toplu kripto para piyasası önemli bir ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Bu Indikatore Gore Bitcoinde BTC Boga Sinyali Goruldu

Bitcoin ve toplu kripto para piyasası önemli bir ivme kazanmak için mücadele ediyor. BTC, son dönemdeki düşük seviyelerden geri çekildi ancak fiyatı yatay işlem görmeye devam ettiği için biraz tehlikeli bir konumda kalıyor.

Bir sonraki eğiliminin ne yönde olacağı büyük ölçüde, fiyat hareketi üzerinde yoğun etkisi olan borsalara bağlı olacaktır. Yine de, zincir üzerindeki göstergelerin çoğu yükseliş sinyalleri verdiği için Bitcoin’in bağımsız gücü devam ediyor. Bir analist, kripto para biriminin inanılmaz derecede yükseliş gösteren bir teknik geçiş yapabildiğini belirtiyor. Bu geçişin %80’lik bir başarı oranına sahip olduğunu ve bunun kısa vadede ciddi bir yükselişin yakın olduğu anlamına gelebileceğini belirtti.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası, son birkaç gün ve haftalarda ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Bu, hem boğaların hem de ayıların büyük ölçüde bir çıkmaza girmesine neden oldu, çünkü BTC 11.400 dolar civarında konsolide oluyor.

Yakın vadede nereye yöneldiği, Bitcoin’in büyük ölçüde 11.600 dolar civarında karşı karşıya kaldığı dirence tepkisine bağlı olabilir, çünkü bu seviyenin altında devam eden bir ticaret dalgası, daha fazla düşüş görmesi için bir neden olabilir.

Bununla birlikte bir analist, Bitcoin’in önemli oranda yükselişli bir teknik geçişi yayınlayabildiğine dikkat çekiyor, bu da yükseliş hareketinin yakında olduğunu gösteriyor gibi görünüyor.

Borsa ile Korelasyon Devam Ederken, Bitcoin Konsolidasyona Devam Ediyor

Yazım sırasında, Bitcoin 11.467 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bu, son birkaç hafta boyunca işlem gördüğü bölge denilebilir.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner