Yükleniyor...

“Bu İndikatöre Göre XRP Yükselişte, 5 Doları Görebilir”

Bitcoin'in fiyatının kırılması ve sonrasında 9.

xrp bullish

Bitcoin’in fiyatının kırılması ve sonrasında 9.000 doların altına düşmesine rağmen, XRP son zamanlarda 0.23 dolardan düştüğü 0.21 dolar seviyesini koruyor.

XRP fiyat tahminleri son zamanlarda boğa piyasasını işaret ediyor. Bu arada devasa miktarlarda XRP, kripto borsalarındaki transferlerine devam ediyor.

Bithumb’dan 10.967.503 Dolarlık XRP Transferi

XRPL Monitor tarafından sağlanan son veriler, son 24 saat içinde 51.5 milyon XRP’nin, büyük Güney Kore borsası Bithumb tarafından transfer edildiğini bildiriyor.

Bithumb adresleri arasında 50 milyondan fazla XRP (neredeyse 11 milyon dolar) transfer edildi. Bir seferde aktarılan en büyük miktar ise 40 milyon XRP idi.

XRP Fiyatının 5 Dolara Ulaşacağı Tahmin Ediliyor

Trading View’da ‘moon333’ lakaplı kripto para trader’ı tahminlerini paylaşarak, 3. büyük para biriminin gelecek yıl veya iki yıl içinde astronomik bir seviye olan 5 dolara ulaşmasını beklediğini söyledi.

Kripto para trader’ı, 2018’den beri transfer edilen XRP’nin Düşen Kama modelinden bahseden birkaç ana göstergeyi paylaştı.

“Burada göreceli güç endeksi (RSI) göstergesinin 1 Ocak 2020’de aşırı satıldığını ve Mart ayında yine aşırı satım bölgesine çok yakın gittiğini ve şimdi yükselişe geçtiğini gözlemleyebiliriz. Şimdi XRP’nin fiyat hareketine bakacak olursak, fiyat hattının da bir çift dip oluşturduğu kolayca görülebilir ki bu da çok güçlü bir yükseliş işaretidir.”

Bazı trader’lar da benzer bir tutum aldıklarını söyleyerek bu tahmini onayladıklarını belirtti.

Twitter kullanıcısı @gordongekko369, XRP’nin 0,37 dolarlık alana doğru gittiğini söyleyerek daha mütevazı bir tahmin öngördü.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner