Yükleniyor...

Bu Kripto Para Borsası, Piyasa Hareketliliği Sırasında Bitcoin’i (BTC) 6.000 Dolara Sattı

Kripto para borsası Philippine Digital Asset Exchange (PDAX), bazı kullanıcıların Bitcoin'i yaklaşık 6.

bu kripto para borsasinda bitcoin btc 6 000 dolara satildi

Kripto para borsası Philippine Digital Asset Exchange (PDAX), bazı kullanıcıların Bitcoin’i yaklaşık 6.000 dolara satın alması ile sonuçlanan bir sorun yaşadı.

Filipinler merkezli medya kuruluşu BitPinas’ın haberine göre, olay Bitcoin’in fiyatının düştüğü 16 Şubat’ta gerçekleşti. O sırada kullanıcılar, ayrıca bakiyelerinde tutarsızlıklar yaşadıklarını bildirdi. Bunun ardından PDAX, sistemini yaklaşık 36 saat süreyle kapattı. Bazı kullanıcılar, borsa hesaplarının düzeltildiği açıklaması yapılmasına rağmen, hesaplarının kilitli kaldığını ve işlem yapamadıklarını belirtti.

“Olayın sonucunda, sisteme giren ve diğer kullanıcıların hesaplarını etkileyen izole bir finanse edilmemiş işlem vardı.

İşlemi ve müteakip finanse edilmemiş işlemler zincirini belirledik ve geçersiz kıldık. 16 Şubat olayından etkilenen bakiyeleri geri döndürme sürecindeyiz.”

Borsa şimdi BTC’yi büyük bir indirimle satın alan kullanıcılardan bunu iade etmelerini istiyor. Ancak bazı kullanıcılar, satın alımlarının tamamen yasal olduğunu söylüyor.

Borsa, sisteminin güvenli olmasını sağlamak ve kullanıcıların güvenini korumak için çalıştığı açıklamasını yaptı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner