Yükleniyor...

Bu Kripto Paralar Tehlikede Olabilir: SEC Uyardı!

Son olarak Coinbase'e dava açtığını duyuran SEC, dava raporunda bazı kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SEC

Son olarak Coinbase’e dava açtığını duyuran SEC, dava raporunda bazı kripto paralar hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

SEC tarafındaki baskılar hız kesmiyor. Dün akşam saatlerinde Binance’e ve CZ’ye dava açtığını yayınlayan SEC, kripto endüstrisinin dengesini bozmuştu. Haberin yazımı itibariyle de Coinbase’e yeni bir dava açtığını belirten SEC, gündemi sallamaya devam ediyor. Coinbase’e açılan davada borsayla ilgili sert söylemler yer alıyor. Davadaki rapor yalnızca Coinbase ile ilgili değil, birçok kripto parayı yakından ilgilendiriyor. Bu kripto paralar hangileri? İlgili kripto paralarda tehlike kapıda mı?

Ekran Resmi 2023 06 06 15.24.02

SEC’in Menkul Kıymet Listesi

SEC, Coinbase’e açtığı davaranın raporunda menkul kıymet listesine yeni eklenen kripto paralardan da bahsetti. Bu kripto paralar SOL, ADA, MATIC, FIL, SAND, AXS, CHZ, FLOW, ICP, NEAR, VGX, DASH ve son olarak NEXO. Dün itibariyle Binance ile savaş başlatan SEC, şimdi de Coinbase’i radarına aldı. Dava raporlarında adı geçen kripto paralar ise, ayrı bir tehlike olarak sektörün karşısına çıkıyor.

Her geçen gün alev alan kripto para piyasası, yatırımcıları korkutmaya devam ediyor. Binance ve Coinbase gibi devasa borsalara ardı ardına dava açılması, birçok veriyi düşüşe geçirdi. Sıcak gelişmeler ile birlikte 25.350 dolara kadar düşen Bitcoin (BTC), volatil hareketlerini sürdürüyor.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner