Yükleniyor...

Elon Musk’tan Kaosa Cevap: Kazanmak için DOGE!

Giderek karmaşık bir hal alan kripto piyasasına Jack Dorsey ve Elon Musk'dan şaşırtıcı yorumlar geldi.

elon musk dogecoin twitter

Giderek karmaşık bir hal alan kripto piyasasına Jack Dorsey ve Elon Musk’dan şaşırtıcı yorumlar geldi.

Eski Twitter’ın sahibi Jack Dorsey, Twitter üzerinden kripto endüstrsine dair ilgi çekici paylaşımlarına devam ediyor. Son olarak Twitter’da bir gönderi yayınlayan Jack Dorsey’e Elon Musk’tan yanıt geldi. Bu yanıt, giderek karmaşık bir hal alan kripto ekosistemine adeta tavsiye niteliğindeydi. Elon Musk, “Kazanmak için Dogecoin (DOGE)” diyerek, DOGE’de anlık olarak yüzde 5 artırdı. Dogecoin (DOGE) maksimalistliği ile bilinen Musk, sektör bu kadar yoğunken böyle bir paylaşımda bulunarak dikkatleri DOGE’de topladı.

Elon Musk’ın Yorumu Dogecoin’i (DOGE) Tetikledi!

Kazanmak adına Dogecoin şeklinde sosyal medya gönderisi yayınlayayan Elon Musk, DOGE yatırımcılarının takdirini toplasa da, ortalık bu kadar karışık bir hal almışken hala DOGE’yi savunması, büyük bir yatırımcı kitlesinin de tepkisine yol açtı. Jack Dorsey’e “doge ftw” diye yanıt veren Musk, DOGE’yi 0,0659 dolardan 0,69 dolara getirdi.

Haberin yazımı itibariyle bu yanıtını kaldıran Musk, akıllarda soru işareti yarattı. Bu olaydan sonra Dogecoin’in (DOGE) yükselişi ise kalıcılık sağlayamamak fiyat yüzde 1,5 oranında geri çekildi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner